Orientační nabídka


 

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost za rok 2023

 

 
 

CHCEME VÁS OCENIT!


Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje společně s Ústeckým krajem a Radou kvality ČR vyhlašuje osmý ročník soutěže:


Cena hejtmana za společenskou odpovědnost za rok 2023


Proč se zúčastnit?

  • Ocenění Vašich úspěchů a přínosů pro naši komunitu.
  • Možnost zviditelnit Vaši organizaci a posílit Vaši pověst.
  • Možnost síťování s dalšími významnými subjekty a podnikateli v regionu.


Pro koho je soutěž určená?

  • Podniky, města a obce, veřejný sektor (školy, úřady, neziskové a příspěvkové organizace, nemocnice apod.), které působí na území Ústeckého kraje.


Pro účast v soutěži zašlete vyplněnou přihlášku a dotazník nejpozději do 17. 6. 2024 na e-mailovou adresu: sekretariat@hsr-uk.cz nebo poštou na adresu: Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje, tř. Budovatelů 2532, 434 01 Most.


UPOZORNĚNÍ: Do Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost se může organizace přihlásit, pokud nezvítězila v jedné z kategorií této soutěže v předchozím ročníku. Nicméně všechny vítěze kategorií z loňského ročníku srdečně zveme na slavnostní vyhlášení výsledků 8. ročníku, kde budou moci všechny účastníky seznámit s jejich vývojem v oblasti společenské odpovědnosti za minulý rok. O termínu a místu konání slavnostního vyhlášení výsledků Vás budeme včas informovat e-mailem.


Budete vidět!

Ocenění není jediná věc, kterou si můžete odnést. Kromě inspirace a kontaktů pomůžeme s medializací Vaší organizace. Ta probíhá formou tiskových zpráv na partnerských webech, sdíleném sociálním prostředí a samozřejmostí je uveřejnění v periodikách.

Další informace o soutěži a o tématu společenské odpovědnosti v Ústeckém kraji naleznete zde: www.csrportal.cz,  www.kr-ustecky.cz, www.hsr-uk.cz


Budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete přihlásit do soutěže. Pokud by bylo cokoliv nejasného, rádi vysvětlíme a pomůžeme.


Těšíme se na případnou spolupráci.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Pavlína Pánková
Vytvořeno / změněno: 19.4.2024 / 19.4.2024
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém