Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Češi jsou národem chalupářů – nyní musí tuto zálibu velmi omezit

 
Brífink
Letošní situace tuto vášeň významně nabourává a ne každý je ochoten to respektovat. Vedení Ústeckého kraje proto opětovně apeluje na občany, aby respektovali předmětná nařízení vlády České republiky.
Tisková zpráva ze dne 26. března 2020
 

 
 

„V případě nezbytnosti cesty na chatu či chalupu prosím striktně dodržujte doporučení odborníků z řad hygieniků, ministerstva zdravotnictví a dalších. Ústecký kraj to lidem zakázat nemůže, ale pokud by se na chatu či chalupu někdo musel nezbytně vydat, prosím je, aby se chovali maximálně zodpovědně vůči ostatním,“ uvedl ve čtvrtek na tiskové konferenci po zasedání Krizového štábu Ústeckého kraje hejtman Oldřich Bubeníček s tím, že dodržováním doporučených pravidel a zásad dokážeme společně toto nelehké období lépe a dříve zvládnout.

Za účelem ochrany veřejného zdraví nařídilo Ministerstvo zdravotnictví pobývat na veřejně dostupných místech nejvýše v počtu dvou osob, https://www.kr-ustecky.cz/za-ucelem-ochrany-verejneho-zdravi-naridilo-ministerstvo-zdravotnictvi-pobyvat-na-verejne-dostupnych-mistech-nejvyse-v-poctu-dvou-osob/d-1743186/p1=204698

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 26.3.2020 / 26.3.2020 | Zveřejnit od: 26.3.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém