Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média > Tiskové informace

 

Český svaz olympioniků představil hejtmanovi svůj Nadační fond a nabídl spolupráci při ocenění sportovců z našeho kraje

 
001
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček se setkal s místopředsedou Českého klubu olympioniků Pavlem Bencem, aby společně pohovořili o možné spolupráci při každoročním setkání olympioniků z Ústeckého kraje. V rámci pravidelných setkání svaz i gratuluje jubilantům z řad sportovců. Letos oslaví kulaté narozeniny například několikanásobná mistryně republiky v atletice Bedřiška Kulhavá a Oldřiška Kaplanová – Roušavá reprezentantka kanoistiky, která startovala na olympiádě v Mnichově v roce 1972.
Tisková zpráva ze dne 4. listopadu 2014
 

 
 

Setkání se zúčastnil i vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Štěpán Harašta. Obě již zmíněné sportovkyně stále žijí v Ústeckém kraji. Český svaz olympioniků se nejen s nimi, ale i se svými dalšími členy pravidelně setkává. A právě o možné spolupráci na setkání a přání jubilantům spolu hejtman a místopředseda hovořili. Svaz založil v rámci sociálního programu pro olympioniky starší 60 let Nadační fond severočeských olympioniků, který pro bývalé olympioniky pořádá právě akce spojené s blahopřáním jubilantům, kteří v daném roce dosáhli významného životního jubilea. Setkání má být pro bývalé sportovce i oceněním za jejich reprezentaci naší země na letních i zimních Olympijských hrách.

01
Jednání u hejtmana. Zleva vedoucí oddělení mládeže, tělovýchovy volného času Klára Lanková, vedoucí odboru školství, mládeže e a tělovýchovy, místopředseda Českého svazu olympioniků Pavel Benc, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a za odbor kanceláře hejtmana Martin Volf.

02

 

 


 


 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 4.11.2014 / 4.11.2014 | Účinnost od-do: 4.11.2014-4.12.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém