Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Cestovatelský deník aneb Sedm statečných v Krušných horách

 
foto
Ústecký kraj dne 11. prosince na zámku v Litvínově, sídle destinační agentury Krušné hory o.p.s. slavnostně pokřtil třetí cestovatelský deník, který po Českém Švýcarsku a Českém středohoří popisuje zimu v Krušných horách. Pokud jste příznivci návodů, zkuste jednou návod, jak trávit dovolenou. A protože je zima, tak na horách, konkrétně v jedné ze čtyř turistických destinací Ústeckého kraje, v Krušných horách.
 

 
 

Imaginární rodina, vystihující postavami rozličné věkové i zájmové kategorie, tráví dovolenou v prostředí lyžařského areálu na Klínovci, kde popisuje možnosti lyžování, snowboardigu, chůze na sněžnicích, ale i relax v bazénu po dlouhém dni na sjezdovce. Další dny věnuje rodina návštěvě Zooparku v Chomutově, běžkování po Krušnohorské bílé stopě, projížďkou v offroadech na Offroadsafari po zasněžených pláních, aby zakončila dovolenou zase v horském středisku, tentokrát na Klínech. Deník je plný fotek rodiny z dovolené a QR kódů, které po spuštění přes příslušnou aplikaci v mobilu, vydávají autentické zvukové svědectví o všech zážitcích. Autorem textu je stejně jako u předchozích deníků Rostislav křivánek, který dává podobu i magazínu cestovního ruchu v Ústeckém kraji Brána.

„Nejlepší reklama je předaná pozitivní zkušenost a tím se řídíme i my při tvorbě propagačních materiálů, které mají přivádět turisty do Ústeckého kraje“, uvedl ke křtu radní pro regionální rozvoj a cestovní ruch Zdeněk Matouš a dodává: „Cestovatelský deník je v podstatě návodem k použití, doporučuji si ho přečíst, nechat se inspirovat a na vlastní kůži zažít rodinnou dovolenou v Krušných horách.“

Více na www.branadocech.cz

Zpracovala: Ellen Herzogová, Odbor regionálního rozvoje, oddělení cestovního ruchu


foto

Křest Cestovatelského deníku Sedm statečných v Krušných horách.


 



 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 20.12.2017 / 20.12.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém