Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika

 
 
 

Zobrazeno je 19 z celkem 394 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 -16-  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
5.1.2011Krajina Labských pískovců je na německých poštovních známkách
Od ledna roku 2011 je v oběhu téměř 7 milionů nových poštovních známek s motivem Poutníka nad mořem mlh (orig. Der Wanderer über dem Nebelmeer) od německého malíře Caspara Davida Friedricha.
RNDr. Zdeněk Rytíř
23.12.2010Projekt YURA aneb elixír mládí pro Ústecký kraj
Projekt YURA se zabývá rekvalifikacemi a dalšími aktivitami zvyšujícími počet mladých odborníků, kteří mohou být využiti v lokálním i regionálním průmyslu. Umožňuje konkrétní spolupráci mezi školami a průmyslem.
Mgr. Zbyněk Šebesta
22.12.2010Rozvoj venkova: Ústecký kraj pomáhá mikroregionům
V prosinci 2010 byl na odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Ústeckého kraje spuštěn nový internetový portál s názvem „Portál rozvoje venkova“. Záměrem portálu je vytvořit platformu pro výměnu informací a zkušeností obcí a mikroregionů.
RNDr. Zdeněk Rytíř
21.12.2010Co nového v novém roce? Turisté, máte se na co těšit!
Přání všeho nejlepšího do roku 2011 a pozvánka na výlet do Ústeckého kraje od radního pro cestovní ruch Radka Vonky nejen pro turisty. V novém roce bude pro návštěvníky Ústeckého kraje čekat řada novinek.
RNDr. Zdeněk Rytíř
15.12.2010Poznámka k rozvoji turismu v kraji: Zlato se třpytí, ale chléb zasytí
Nedávno byl v tisku uveřejněn článek o Tomiu Okamurovi, který před mosteckými studenty hodnotil místní cestovní ruch a údajně nešetřil kritikou. Známý podnikatel hodnotí věc logicky, ale v mnoha bodech se mýlí, ačkoliv je považován za odborníka přes cestovní ruch.
RNDr. Zdeněk Rytíř
15.12.2010Pozvánka na staročeské Vánoce v Oseku
Město Osek a Informační turistické centrum Osek vás srdečně zvou na výstavu Staročeské Vánoce. Výstava se uskuteční ve dnech 18.–19. prosince od 10 do 17 hodin v prostorách galerie ITC.
RNDr. Zdeněk Rytíř
8.12.2010Projekt „Praotec Čech“ zná svého vítěze v soutěži pro děti
Výherce soutěže pro děti, který probíhal v rámci projektu cestovního ruchu Ústeckého kraje „Vydejte se po stopách praotce Čecha“, si dnes převzal cenu na Krajském úřadu Ústeckého kraje. Je jím desetiletý školák z Prahy Vladimír Mixa, který se o projektu „Praotec Čech“ dozvěděl ve škole od své učitelky.
RNDr. Zdeněk Rytíř
7.12.2010CzechTourism chválí Bránu do Čech
Dne 6. prosince 2010 byl České centrále cestovního ruchu v Praze představen projekt Ústeckého kraje Brána do Čech. Radek Vonka, radní pro cestovní ruch a regionální rozvoj, představil řediteli CzechTourismu Rostislavu Vondruškovi a náměstkovi ministra pro místní rozvoj Michalu Janebovi unikátní projekt pro rozvoj cestovního ruchu v Ústeckém kraji.
RNDr. Zdeněk Rytíř
2.12.2010Potvrzeno: Nejlevnější lyžařské středisko Evropy leží v Ústeckém kraji
Zimní sezóna se rozjíždí a lyžaři hledají nejlepší a nejvýhodnější střediska. Není nad čím dlouho přemýšlet. Podle serveru aktualne.cz jsou nejlevnějším lyžařským centrem Klíny v Ústeckém kraji.
RNDr. Zdeněk Rytíř
24.11.2010Praotec Čech stále kráčí Ústeckým krajem
Jistě jste zaregistrovali projekt Ústeckého kraje „Vydejte se po stopách praotce Čecha“, který prostřednictvím míst národního významu spojených s počátky české státnosti podporuje rozvoj cestovního ruchu v kraji. Že ne? Tak si otevřete stránky www.praoteccech.cz.
RNDr. Zdeněk Rytíř
19.11.2010UNESCO: nová šance pro Českosaské Švýcarsko
Jedna z nejcennějších přírodních dominant Evropy usiluje o zápis na seznam Světového dědictví UNESCO. Dne 18. listopadu 2010 jednali představitelé Českého i Saského Švýcarska na společné konferenci ohledně šancí na zápis tohoto jedinečného přeshraničního národního parku na seznam Světového přírodního dědictví UNESCO.
RNDr. Zdeněk Rytíř
16.11.2010Že klesá turistická návštěvnost? Ústecký kraj má eso v rukávu!
Před několika dny byly otištěny zprávy o klesající návštěvnosti Ústeckého kraje. Návštěvnost ovšem neklesá jen tady, tento trend byl zaznamenán i v dalších krajích. Svůj díl na statistikách nese hlavně nepříznivá ekonomická situace a ničivé povodně na mnoha místech v republice.
RNDr. Zdeněk Rytíř
11.11.2010Nejlepší akcí desetiletí Ústeckého kraje se stala Labská cyklostezka
Ústecký kraj vyhodnotil výsledky hlasování veřejnosti v anketě Akce desetiletí Ústeckého kraje. Jako nejlepší projekt, který kraj realizoval na území Ústeckého kraje, lidé vybrali Labskou cyklostezku. Na druhém místě se umístila revitalizace hradu Jimlín a třetí příčku obsadil projekt Po stopách praotce Čecha. Krajský úřad Ústeckého kraje vyhlásil anketu u příležitosti 10. výročí od založení krajů. První volby do Zastupitelstva Ústeckého kraje se konaly 12. listopadu 2000.
RNDr. Zdeněk Rytíř
10.11.2010Vznikla nová destinační agentura Krušné hory a další budou následovat
Ústecký kraj jde nadále turistům vstříc – do rejstříku obecně prospěšných společností byla zapsána „Destinační agentura Krušné hory“. Je tak po destinační agentuře České Švýcarsko už druhou společností tohoto charakteru na území Ústeckého kraje.
RNDr. Zdeněk Rytíř
8.11.2010Ústecký kraj namíchal turistům jedinečný koktejl na novém webu
Ústecký kraj zasunul klíč do zámku a otevřel vám bránu k bezmála 700 turistickým cílům! Zbrusu nový web www.branadocech.cz na vás nemilosrdně chrlí tipy na výlet, turistické trasy a všemožné akce a je jen na vás, jestli dáte přednost přírodním zajímavostem, kultuře nebo sportu. Troufnete-li si, klidně zkuste všechno najednou.
RNDr. Zdeněk Rytíř
4.11.2010Rozvoj cestovního ruchu: Instalace tzv. hnědých tabulí
Na snímku vedle je tzv. hnědá tabule hradu Tolštejna. Podobných, o rozměru 200 x 150 cm, bude už brzy po celém našem kraji téměř čtyři sta a budou směrovat návštěvníky kraje k 52 nejzajímavějším a nejkrásnějším turistickým cílům.
Mgr. Zbyněk Šebesta
4.11.2010Česko-německé pohraničí nabité kulturou
V německém Sasku, Drážďanech, v Ústeckém kraji i Ústí nad Labem nabízejí hodnotné umělecké a kulturní zážitky Dny české a německé kultury. Začaly Prologem, hlavní část programů potrvá do 14. listopadu a DČNK zakončí akce Epilogu...
Mgr. Zbyněk Šebesta
2.6.2009Cyklozávod u jezera Milada
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Druhý ročník cyklozávodů Jezero Milada 2009 odstartoval náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera.
Soňa Poupětová
29.5.2009Předání dresu Cyklistického závodu míru juniorů Terezín
K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová obdržela poděkování za záštitu nad Cyklistickým závodem míru juniorů Terezín.
Soňa Poupětová

Zobrazeno je 19 z celkem 394 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 -16-  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Cestovní ruch a turistika - 2015

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém