Orientační nabídka


 

Charitativní večer Móda a hvězdy v Mostě podpořil Ústecký kraj

mm
Nádherný večer plný krásy a módy zažili v sobotu 10. října návštěvníci Městského divadla v Mostě. Divadlo bylo pro tento večer plné k prasknutí, konala se tu totiž velká charitativní módní show Móda a hvězdy.
 

 
 

Krásné modely společenské módy Svatebního salonu Delta, módní návrhářky Lady Hellerové a jejího ateliéru New art atelier a řady dalších odměnili diváci mnoha potlesky. Vyvrcholením večera byla přehlídka úchvatných svatebních modelů pro rok 2016 Svatebního salonu Delta.

„Na výběru modelek jsem si dala opravdu hodně záležet a jsem moc ráda, že naši přehlídku šly takové hvězdy, jako je Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Miss ČR 2005 Lucie Šlégr, Miss sympatie 2002 Lenka Taussigová a další finalistky České Miss Kristýnka Svobodová, Hana Vágnerová a další, také Miss Louny 2014 Ivana Košínová, potom také mostecké modelky Karolína Mitková a Lenka Maršálková a skvělé mostecké házenkářky Černí andělé a nechyběly ani dětské modelky, obyvatelky z dětských domovů," uvedla organizátorka a režisérka večera Petra Vyoralová, majitelka Svatebního salonu Delta.

Kromě módy zažili diváci také pěvecké vystoupení herce Davida Gránského, mladé a velmi talentované zpěvačky Míši Mervartové a taneční vystoupení klubu Beethoven DC EXE Chomutov. Celým večerem skvěle provázeli slovem sourozenci Veronika Kašáková a Karel Kašák, kteří mají k charitativní činnosti velmi blízko, oba totiž vyrůstali v dětském domově ve Vysoké Peci.

Akce Móda a hvězdy nebyla jen o módě, kráse a zábavě, ale měla i charitativní podtext. Díky vyprodanému sálu a příspěvku sponzorů a partnerů večera se vybralo dvakrát po třiceti tisících, které předal na závěr večera hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a bývalý úspěšný hokejista, nyní člen vedení HC Verva Litvínov Jiří Šlégr ředitelce Dětského domova ve Vysoké Peci a ředitelce teplického Klokánku pro potřeby dětí v těchto zařízení.

Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček po skončení akce redakci e-mostecko.cz řekl: „Módní přehlídky jako takové jsou vždy moc hezké akce, ta dnešní taková rozhodně byla, navíc v tomto případě byl důležitější smysl celé této akce. Organizátorka společenské show Petra Vyoralová si zaslouží velké poděkování. Tyhle děti mají tu smůlu, že si rodiče vybrat nemohou a dnes se to pořádalo právě pro tyto děti. Kraj se na této akci podílel finančně a myslím si, že investované peníze jsou vynaloženy správně."

Diváci večera mohli pomoci dětem z Klokánků také zakoupením unikátního kalendáře na rok 2016 s názvem O snech, na jehož vzniku se podílely známé osobnosti ze společenského života, které mají kořeny v Ústeckém kraji a jehož cílem je Klokánky v naší zemi zachovat. Celá částka ve výši 350 korun, kolik kalendář stojí, poputuje do těchto azylových zařízení pro děti.

Zdroj: OMK, e-mostecko.cz

1

2


 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 13.10.2015 / 13.10.2015
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém