Orientační nabídka


 

Chcete mít přehledné informace denně ve svém e-mailu – přihlaste se do odběru novinek na webových stránkách Ústeckého kraje

20 let
Jednoduše si vytvoříte prostřednictvím registrace profil a každý den ráno vám přijdou novinky přehledně přímo do vaší e-mailové schránky. Je to snadné a navíc si můžete zvolit výběr, jaké aktuality chcete e-mailem dostávat.
Tisková zpráva ze dne 24. března 2020
 

 
 

Na hlavních webových stránkách Ústeckého kraje srolujte myší dolů a klikněte na modré tlačítko pod přehledem aktualit s názvem ODBĚR NOVINEK. Pokud nemáte vytvořený profil, pokračujte kliknutím na nápis REGISTRACE a vytvořte si profil. Po zadání všech potřebných údajů se přihlaste zadáním uživatelského jména a hesla. Na další obrazovce si již pak nastavíte, jaké novinky od nás chcete na zadanou e-mailovou adresu dostávat – viz obrázek níže.

Zvolit si můžete mezi denním sledováním všech změn s plným zněním dokumentů, nebo si nechat zasílat pouze oznámení o novém vydáním krajských novin, magazínů a dalších elektronických dokumentů. Odběr si můžete nastavit rovněž podle individuálních potřeb.

web
Po přihlášení si vyberete jednu ze dvou přednastavených možností, nebo si navolíte odběr dle vlastních potřeb - neuniknou vám tak žádné informace z webových stránek Ústeckého kraje

 

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 24.3.2020 / 24.3.2020
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém