Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Covid-19


Cesta: Titulní stránka > Covid-19

 

Další zdroje

 

INFOLINKA: +420 475 657 600

Informační linka je dostupná každý den od 8:00 – 17:00

Informační linka je určená zejména pro odběratele osobních ochranných pomůcek (OOP) ze zdravotních a sociálních služeb a případné požadavky o humanitární pomoc.


E-MAIL oop@kr-ustecky.cz


Mapa příjezdu pro výdej OOP na Krajském úřadě Ústeckého kraje


NEVYZVEDNUTÉ OOP z dodávek ze skladu v Lovosicích budou z výdejních míst staženy!


Videa na Youtube

Aktuální informace z Ministerstva zdravotnictví
 


Aktuálně

 • Distribuce OOP 31.3.2020 pro dětské domovy a výchovné ústavy na území ÚK [PDF, 430 kB]
  Distribuce rukavic (balení 100 ks) a respirátorů. Určeno pro dětské domovy a výchovné ústavy na území ÚK. Rozděleno podle požadavku MŠMT, druhu a kapacity zařízení. (3.4.2020)
  Téma: Školství
 • Ústecký kraj realizuje desátou vlnu distribuce osobních ochranných prostředků všem poskytovatelům sociálních služeb v základní síti
  Ústecký kraj v rámci boje s koronavirem distribuuje osobní ochranné prostředky všem poskytovatelům sociálních služeb v základní síti Ústeckého kraje, kterým nebyla pozastavena činnost, a to bez ohledu na to, zda patří mezi organizace zřizované krajem. (3.4.2020)

 • INFORMACE: Vážení poskytovatelé sociálních služeb
  Na základě rozhodnutí užší skupiny Ústředního krizového štábu ze dne 31. března 2020 bude Ústecký kraj aktuálně připravovat a kompletovat speciální sety osobních ochranných pomůcek, které budou obsahovat zejména ochranné brýle, štíty, obleky, návleky na boty a respirátor FFP2, případně jeho ekvivalent v podobě respirátoru N95 nebo KN95. (2.4.2020)

 • ČTVRTEK – 2.4.2020 – ústenky
  Ústenky ze včerejších dodávek státu rozdělujeme mezi praktické lékaře (VPL i PLDD), gynekology, rehabilitace, diagnostiky, domácí péče, ambulantní specialisty, dopravní zdravotní služby a lékárny. (2.4.2020)
 • Informace z jednání Stálé pracovní skupiny – součásti Krizového štábu Ústeckého kraje
  V souvislosti s pandemií koronaviru hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček každý den vede mimo jiné poradu se Stálou pracovní skupinou, složenou z vedoucích odborů krajského úřadu. Zde jsou řešeny zásadní otázky spojené se stavem nouze a danou problematikou. (2.4.2020)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém