Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika

 

Cyklotrasy v ÚK - archiv dokumentů

 
kolo
 
 
 

AKTUÁLNĚ

28-01-2014 opět po roce je tu nový oficiální průvodce po Labské stezce - Handbuch 2014, alias oficiální příručka Labské stezky. V letošním roce poprvé v historii s česky vkládanou přílohou, aby i čeští turisté mohli plně využívat nabízených služeb. Kromě toho je novinkou rozšíření této příručky se 100 stranami o úsek od pramene Labe do Mělníka. Máte o tuto brožuru, která se distribuuje zdarma zájem? Navštivte jakékoliv informační centrum podél Labe a měli byste zde najít svůj výtisk. Nebo si můžete on-line verzi stáhnout zde:


 

 

A stejne i pro online ceskou skladacku:

 


09-01-2013 / Vychází Elberadweg Handbuch 2013. Co to je? Jde o příručku pro cykloturisty jedoucí podél Labské stezky, kterou již několik let vydávají marketingové organizace v Německu v počtu 260 000. Najdou v ní průběh trasy, zajímavá místa k navštívení ale hlavně seznam ubytovací a stravovacích služeb a servisů či cyklopůjčoven. Brožura zatím vychází v němčině, nicméně novinkou je začlenění úseku Hřensko - Praha a samozřejmě služeb českých podnikatelů do této brožury.

 

Ke stažení v elektronické formě je zde http://www.elberadweg.de/prospekte-service/prospektbestellung.html

 

V informačních střediscích podél Labe by se měla objevit v průběhu února a bude k dispozici zdarma.

 

20-12-2012 / Tipy na cyklovýlety I v Ústeckém kraji

Jelikož příprava na cyklovýlety a cykloputování začíná již v zimě, připravil si pro Vás Ústecký kraj tipy na 10 cyklovýletů na ta nejzajímavější místa, která Vám chce nabídnout. Kromě popisu trasy, přehledové mapky a průběhu trasy najdete také popis toho co je na trase k navštívení, shlédnutí případně ochutnání. Cyklotipy jsou rozděleny do 4 destinací kraje a jsou koncipovány jako méně či středně náročné. Takže výlety si může užít většina cykloturistů. Ale pozor! Zařazeny jsou i dva cyklošvihy pro náročné. Ty osobně sestavila a otestovala Lucka Müllerová, vítězka poháru Kolo pro život. Máte se na co těšit. Stáhnout můžete Tipy v elekronické formě na této stránce níže.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Cestovní ruch a turistika - 2015 > Cyklostezky > Cyklotrasy v ÚK

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém