Orientační nabídka


 

CzechTourism chválí Bránu do Čech

11
Dne 6. prosince 2010 byl České centrále cestovního ruchu v Praze představen projekt Ústeckého kraje Brána do Čech. Radek Vonka, radní pro cestovní ruch a regionální rozvoj, představil řediteli CzechTourismu Rostislavu Vondruškovi a náměstkovi ministra pro místní rozvoj Michalu Janebovi unikátní projekt pro rozvoj cestovního ruchu v Ústeckém kraji.
 

 
 

„Oba pánové jsou nejvyššími představiteli státu v oblasti cestovního ruchu a jsem rád, že se schůzka uskutečnila“, řekl Radek Vonka.

 

Ústecký kraj nyní turistům jednotně prezentuje všechny zajímavosti a svá nejcennější území nejen v podobě zcela nových propagačních brožur a dalších tiskovin, ale spustil také stejnojmenný turistický web www.branadocech.cz. Tento web je uživatelsky velice příjemný a každý si tam může vyhledat tip na výlet přesně podle přání nebo třeba kulturní akci. Pro turistu je unikátní v tom, že může všechny nabízené cíle hodnotit, a dokonce může sám vkládat vlastní fotky a doporučit nějakou lokalitu ostatním uživatelům.

 

„Ústecký kraj dělíme nově na čtyři turistické destinace, České Švýcarsko, České středohoří, Krušné hory a Dolní Poohří. Každá oblast má nebo brzy bude mít svou destinační agenturu, která bude hrát roli manažerského centra“, vysvětlil Radek Vonka.

Destinační agentury pro České Švýcarsko a Krušné hory už existují a v brzké době přibudou i další dvě. Zástupci turistických oblastí byli jednání v Praze také přítomni.

 

Celá prezentace kraje proběhla v přátelské atmosféře a ředitel CzechTourismu projekt Brána do Čech velice kladně ocenil. Zdůraznil fungující spolupráci kraje s touto vládní agenturou a věří, že Ústecký kraj tak skutečně ukáže svou „novou“ tvář.

 

Připravilo oddělení cestovního ruchu

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 7.12.2010 / 7.12.2010
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies