Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Další projektové práce úspěšně proplacené

 
1
V rámci své investiční činnosti realizuje Ústecký kraj řadu projektů spolufinancovaných z evropských fondů, konkrétně z Operačního programu IROP. Jedná se třeba o rekonstrukce a výstavbu silnic nebo rekonstrukce škol a zařízení sociálních služeb. Díky dobré přípravě a administrativě procházejí projekty úspěšně kontrolami a Ústeckému kraji jsou vypláceny dotace za uznatelné náklady. V únoru tak kraj obdržel téměř 70 milionů korun za rekonstrukci šaten na Střední škole technické v Mostě.
Tisková zpráva z 5. března 2020
 

 
 

„Díky realizaci evropských projektů může Ústecký kraj provádět celou řadu investic, ovšem za podmínky předfinancování z vlastních zdrojů a určité nejistoty, jaké náklady nám budou skutečně proplaceny. Jsem rád, že se dlouhodobě ukazuje, že projekty jsou kvalitně připravené a odborně administrované, a s jejich proplácením nemáme problémy. Naposledy to bylo 70 milionů uznatelných nákladů na školu v Mostě, další žádosti o platby podáváme průběžně,“ řekl náměstek pro regionální rozvoj Zdeněk Matouš.

 

V rámci projektu SŠT Most – REKO objektu šaten na dílny praktického vyučování byly provedeny stavební úpravy v objektu Střední školy technické Most, došlo k přestavbě šaten na dílny praktického vyučování. Žáci tak při výuce mohou využívat nové odborné učebny a dílny s příslušným vybavením na moderní úrovni. Tím se zvýší kvalita vzdělávání v souvislosti s budoucím uplatněním žáků na trhu práce.


1

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 5.3.2020 / 5.3.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém