Soutěžily školy z českých a moravských regionů republiky (Ústecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj a Praha). Na soutěž také přijeli žáci ze Spojené školy Ružomberok (Slovensko), se kterou Střední škola řemesel a služeb Děčín IV úzce spolupracuje.
Kategorie kuchař
Téma: Soutěž o poctivý hamburger z kuřecího masa + odborný test + smyslové hodnocení surovin a potravin se zavřenýma očima + vytvoření obloženého chlebíčku
Družstvo (dvojice) muselo připravit 4 porce poctivého hamburgeru v časovém limitu 30 minut
Kategorie cukrář
Družstvo muselo připravit tabuli na téma: Dětská slavnostní tabule – slavnostní stůl musel obsahovat – dort, cupcakes na dané téma
Dalším úkolem byl Slavnostní dětský dort.
Kategorie číšník
Soutěžící musel připravit a naservírovat hostům 2 porce teplého předkrmu dle trendů současné gastronomie
Časový limit na provedení soutěžního úkolu měl 20 minut
Výsledky soutěží
KATEGORIE KUCHAŘ - KUŘECÍ HAMBURGER
1. místo Matěj SEDMÍK, Lukáš RUS Střední škola služeba řemesel Stochov
2. místo Daniel POLÁK, Jan ŽÍDEK Střední škola gastronomie a služeb Liberec
3. místo Adam VODVÁŘKA, Aleš PĚTÍK Střední škola řemesel a služeb Děčín IV
KATEGORIE KUCHAŘ - OBLOŽENÝ CHLEBÍČEK
1. místo Tomáš MARHOUL, Jan POLÍVKA Střední průmyslová škola a SOŠ gastronomie a služeb Most
2. místo Petr KOLÁŘ, Viktor BOŽEK Střední škola Brno, Charbulova
3. místo Zdeněk BUCEK, Zdeněk LISEC Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice
KATEGORIE ČÍŠNÍK
1. místo Šárka VYKYDALOVÁ Střední škola Brno, Charbulova
2. místo Barbora DANITOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec
3. místo Lucie ADAMOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec
KATEGORIE CUKRÁŘ - DĚTSKÁ SLAVNOSTNÍ TABULE
1. místo Lea SVOBODOVÁ, Tereza Anna BUDSKÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín
2. místo Veronika HUSLÍKOVÁ, Hana KŮTOVÁ Střední škola Brno, Charbulova
3. místo Ajpkaljeva BOTAKOZ, Anna KALOVÁ Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí nad Labem
KATEGORIE CUKRÁŘ - SLAVNOSTNÍ DĚTSKÝ DORT
1. místo Denisa BÁRTOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec
2. místo Michaela KDOLSKÁ Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí nad Labem
3. místo Hana KŮTOVÁ Střední škola Brno, Charbulova
Zdroj: Střední škola řemesel a služeb Děčín IV