Orientační nabídka


 

Děčínští prvoligoví basketbalisté se chystají na novou sezónu

bk
V pátek 24. června přijal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček představitele Basketbalového klubu Děčín, který zakončil letošní úspěšnou sezónu na druhé příčce nejvyšší republikové soutěže. Na činnost žákovské části klubu přispívá Ústecký kraj v rámci koncepce podpory mládežnických oddílů s účastí v nejvyšších republikových sportovních soutěžích.
 

 
 

„Děčínský basketbal svými výsledky přispívá nejen k propagaci města, ale dlouhodobě vzorně reprezentuje i jméno Ústeckého kraje. Věřím, že i v nadcházející sezóně tomu nebude jinak a přeji ligovému týmu hodně sportovních úspěchů,“ řekl na setkání hejtman Oldřich Bubeníček.

Prezident klubu Miroslav Chrastný a generální manažer Lukáš Houser informovali hejtmana o dílčích změnách v hráčském kádru A-týmu a o strategii klubu v nadcházející ligové sezóně, která odstartuje v druhé polovině září.

„Vážíme si podpory Ústeckého kraje mládežnickému sportu. Umožňuje to klubům, aby vychovávali vlastní základnu a pomáhali i menším sportovním oddílům,“ komentoval postoj kraje k podpoře sportu člen představenstva BK Děčín a krajský zastupitel Jaroslav Horák.

bk
Zleva: člen představenstva BK Děčín Jaroslav Horák, prezident klubu Miroslav Chrástný a generální manažer klubu Lukáš Houser

bk

bk

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 24.6.2016 / 24.6.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém