Orientační nabídka


International


Hledat
 

Delegace Ústeckého kraje navštívila Ostródu a zúčastnila se oslav bitvy u Grunwaldu

Delegace Ústeckého kraje v čele s náměstkem hejtmana pro oblast cestovního ruchu Jiřím Řehákem a radním pro majetek a investice Tomášem Riegerem navštívila ve dnech 15. – 18. července 2022 partnerský okres Ostróda v Polsku.
Tisková zpráva ze dne 19. července 2022
Ostróda
 

 
 
Návštěva z Ústeckého kraje se nejprve setkala se starostou Andrzejem Wiczkowskim a dalšími členy Rady okresu Ostróda. Během úvodního setkání představili zástupci obou partnerů aktuální aktivity v oblastech vymezených partnerskou smlouvou. Projednány byly též konkrétní návrhy společných aktivit na nejbližší období, zejména v oblasti rozvoje cestovního ruchu, kultury a vzdělávání.

Krajští zástupci se také zúčastnili slavnostního ceremoniálu konaného při příležitosti výročí bitvy u Grunwaldu, kde proběhlo krátké setkání s maršálkem Varmijsko-mazurského vojvodství Gustawem Markem Brzezinem, který velmi ocenil rozvoj spolupráce regionálních aktérů.

Další den byly delegaci Ústeckého kraje představeny rozvojové projekty v oblasti infrastruktury pro rozvoj cestovního ruchu a související marketingové aktivity. Oba partneři dále představili opatření směřující k oživení rozvoje cestovního ruchu, který je stále jedním z nejpostiženějších hospodářských odvětví.

Krajská delegace se v Polsku zúčastnila mimo jiné slavnostního ceremoniálu konaného při příležitosti výročí bitvy u Grunwaldu
Krajská delegace se v Polsku zúčastnila mimo jiné slavnostního ceremoniálu konaného při příležitosti výročí bitvy u Grunwaldu

Na akci se náměstek hejtmana pro oblast cestovního ruchu Jiří Řehák (vlevo) a radní pro majetek a investice Tomáš Rieger (druhý zleva) setkali s maršálkem Varmijsko-mazurského vojvodství Gustawem Markem Brzezinem (druhý zprava)
Na akci se náměstek hejtmana pro oblast cestovního ruchu Jiří Řehák (vlevo) a radní pro majetek a investice Tomáš Rieger (druhý zleva) setkali s maršálkem Varmijsko-mazurského vojvodství Gustawem Markem Brzezinem (druhý zprava)


 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 19.7.2022 / 19.7.2022 | Zveřejnit od: 19.7.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies