Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Den dětí plný sportu a pohybu v Chomutově

 
foto
Na atletickém stadionu v Chomutově se uskutečnila každoroční sportovní událost pro děti a mládež konaná pod názvem „Den dětí plný sportu a pohybu“, kterou tradičně pořádá Asociace sportu dětí a mládeže z.s. ve spolupráci a atletickým klubem TJ VTŽ Chomutov a za významné podpory Ústeckého kraje, Statutárního města Chomutova a partnerských firem z Chomutova.
 

 
 

Akce, jejímž cílem je zejména popularizace pravidelného sportování, navazuje na dlouhodobě realizovaný projekt „Sport a pohyb dětem“, který probíhá ve školách a sportovních klubech po celém Ústeckém kraji (www.sportapohybdetem.cz).

 

Dopoledního programu se zúčastnilo více jak 700 dětí ze základních škol z Chomutova a odpolední části programu, který byl určen veřejnosti, pak dalších více než 400 dětí. Pro děti bylo připraveno celkem 15 stanovišť

 

Děti na akci přijela podpořit řada známých osobností, mezi nimiž byly osobnosti českého sportu z Chomutova. Záštitu nad úspěšným projektem „Sport a pohyb dětem“, kdy děti na školách navštěvují pravidelné hodiny funkčního tréninku, udělil náměstek hejtmana Ústeckého kraje Petr Šmíd.

foto

foto

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 4.6.2019 / 4.6.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém