Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média > Tiskové informace

 

Den otevřených dveří UJEP v novém kabátě Univerzity severu

 
uj
Dne 25. 1. 2018 pořádá Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Den otevřených dveří. Uchazečům o studium budou na fakultách poskytnuty veškeré informace týkající se přijímacího řízení pro akademický rok 2018/2019. UJEP patří mezi významné partner\ Ústeckého kraje, který univerzitu podporuje i finančně na základě uzavřeného memoranda o spolupráci.
 

 
 

Každá fakulta UJEP organizuje Den otevřených dveří samostatně ve svých prostorách. Adresa i vhodná doba návštěvy konkrétní fakulty je uvedena v závěru této zprávy. Kromě faktické návštěvy UJEP má uchazeč k dispozici pro svoje rozhodování také zbrusu nový web pro uchazeče. Letošní Den otevřených dveří promuje a uvádí nová kampaň Univerzita severu. Ta představuje realistický a zároveň originální pohled na studium na ústecké univerzitě, v tomto kraji.  

„Cílem kampaně bylo nabourat zažitou představu o našem kraji, která byla podle šetření mezi potencionálními uchazeči jedním z hlavních faktorů negativně ovlivňujících rozhodování o místě budoucího studia. V kampani se snažíme ukázat, kým opravdu jsme. Kromě jizev po těžbě a průmyslu je v našem kraji řada unikátních přírodních lokalit, na které se jezdí dívat lidé z celého světa,“ říká vedoucí oddělení marketingu a propagace Michal Červenka.

„Snažíme se zároveň, aby se u nás nikdo necítil ztracený a aby se měl vždycky na koho obrátit. A konečně taky podporujeme společenské, sportovní a kulturní vyžití studentů, protože jen v knihovnách a laboratořích se žít nedá. Svá nejlepší léta na UJEP určitě nestrávíte odtrženi od reality,“ upřesňuje rektor UJEP doc. Martin Balej.

„Úzká spolupráce a propojení univerzity s Ústeckým krajem dává studentům a vysokoškolským učitelům možnost být v kontaktu s praxí Univerzita tak poskytuje trhu práce absolventy, kteří jsou vybaveni znalostmi a dovednostmi pro reálný život,“ chválí vztahy regionu a univerzity hejtman Oldřich Bubeníček.

Kampaň Univerzita severu je ve své internetové verzi www.univerzitaseveru.cz zároveň novými webovými stránkami pro uchazeče o studium.

Místo a čas konání Dne otevřených dveří na fakultách UJEP

Fakulta sociálně ekonomická (Moskevská 54) – 9:00–11:00, 13:00–15:00

Fakulta umění a designu (Pasteurova 9) – 10:00–14:00

Fakulta strojního inženýrství (Pasteurova 7) – 9:00–13:00

Fakulta zdravotnických studií (Velká Hradební 13) – 9:00–16:00

Fakulta životního prostředí (Králova výšina 7) – 9:00, 11:00, 13:00

Filozofická fakulta (Pasteurova 13) – 8:30–12:00

Pedagogická fakulta (České mládeže 8) – 9:00–14:00

Přírodovědecká fakulta (České mládeže 8) – 9:00–14:00

Zdroj: UJEP, Jana Kasaničová, tisková mluvčí

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 23.1.2018 / 23.1.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém