Orientační nabídka


 

Den rodiny 1. června u KOLOcafé

 
 
 

Odpoledne plné soutěžení, tvoření, zábavy, tanečních vystoupení či zdravého grilování si užili dospělí i děti během 4. ročníku tradiční akce Den rodiny, která se konala 1. června před KOLOcafé na Střekovském nábřeží v Ústí nad Labem.

Akci pořádala  Koordinační skupina péče o rodinnou politiku města Ústí nad Labem zastoupená 15 neziskovými organizacemi – službami pro rodiny, které připravily všechna stanoviště a propagovaly zde svou činnost pro rodiny všech generací.  

Stejně jako v minulých ročnících byl Den rodiny směřovaný výhradně ke zdravému životnímu stylu dětí a jejich rodin. Součástí akce byly i propagace ekologického třídění elektroodpadu, krajské propagace Rodinných pasů a Senior pasů, a také pěstounské péče v rámci aktuálně probíhající kampaně.

Akce se konala za podpory Statutárního města Ústí nad Labem, fy Bombus, a především za finanční podpory Nadace ČEZ. Poděkování patří též náměstkovi primátora Tomášovi Vlachovi, který akci zahájil a konání akce opětovně podpořil.  

Letošní Den rodiny se zapojil do celonárodní kampaně Sítě pro rodinu, z.s. oslavující hodnotu rodiny s názvem "Festival rodiny". 


Kolocafé 1


 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Sociální péče - 2014 > Rodinná politika > Akce pro rodinu > Den rodiny 1. června u KOLOcafé

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu


Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém