Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Krizové situace

 

Den záchranářů Ústeckého kraje letos poprvé zažije Děčín

 
logo ÚK
Jedním z bodů prvního letošního zasedání Bezpečnostní rady Ústeckého kraje (BRÚK) byla organizace již šestého Dne záchranářů, který se bude letos konat v Děčíně na Smetanově nábřeží v sobotu 21. června. Odehrát se měl na tomto místě už loni, vše ale překazily povodně, které všechny složky Integrovaného záchranného systému povolaly do terénu. Mluvilo se ale i o dalších tématech.
Tisková zpráva ze dne 21. března 2014
 

 
 

Úvod jednání, které se tentokrát konalo na Krajském ředitelství Policie Ústeckého kraje, patřil aktuálním informacím o dostavbě dálnice D8 a prezentacím činnosti jednotlivých složek za rok 2013. Ředitel krajské policie plk. Tomáš Landsfeld mluvil o stavu veřejného pořádku a také upozornil na nově budované operační středisko, ředitel krajských hasičů plk. Roman Vyskočil představil požární ochranu regionu a ředitel Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje Josef Trmal mluvil o situaci týkající se výskytu spalniček.

Na programu se objevila také problematika sociálně vyloučených lokalit, kterých bylo v roce 2013 celkem 76. Touto oblastí se intenzivně zabývá pracovní skupina, kterou vede jako předseda člen Rady Ústeckého kraje pro bezpečnost a sociální věci Martin Klika.

BRÚK zasedá minimálně dvakrát ročně a také v případě mimořádných událostí. Jejím předsedou je hejtman Oldřich Bubeníček.

 

Kontakt:

Mgr. Alena Tichá, oddělení mediální komunikace

Kancelář hejtmana

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

Tel.:   +420 475 657 741

Mob.:+420 777 499 822

Mail:   ticha.a@kr-ustecky.cz

 

01

01

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 21.3.2014 / 21.3.2014 | Účinnost do: 21.4.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém