Orientační nabídka


 

Destinace Ústeckého kraje na americké televizi

Americká nekomerční televizní společnost Czech-American TV odvysílala již padesátý díl
půlhodinového pořadu, který je kompletně věnován Ústeckému kraji. První epizoda
měla premiéru před deseti lety.
Tisková zpráva z 7. června 2024
01
 

 
 

„V posledních letech naše vlastenecké projekty získali řadu ocenění v USA i České republice. Za dvě dekády nezištné práce vzniklo na našem webu dva tisíce stran plných originálních textů. Jsou zde například záznamy starších vysílání z posledního roku o Ústeckém kraji. Dále informace o místních hradech, zámcích a dalších památkách. Nechybí ani některé z tradičních receptů lokální kuchyně. Během naší spolupráce

s Ústeckým krajem jsme vyrobili a odvysílali více než padesát půlhodinových pořadů věnovaných tomuto regionu,“ uvedl Jan Plachý, tiskový mluvčí Czech-American TV a student cestovního ruchu na UHK.

 

V těchto dnech je streamován nový televizní pořad o Ústeckém kraji. Tentokrát byl zaměřen na město Teplice, Děčín a tzv. Bránu do Čech. Tou Ústecký kraj prezentuje destinační oblasti České Švýcarsko, České středohoří, Krušné hory a Dolní Poohří. Více informací o tomto zahraničním vysílání lze získat z pětiminutového videa v češtině, které vtipně uvádí kreslený maskot Honza. Vše je dostupné online na následujících odkazech:

www.catvusa.com/promo/

https://catvusa.com/broadcast/usti-region-the-gate-to-bomemia/


Nezisková organizace Czech-American TV byla založena v USA před dvaceti jedna lety. Na jejích projektech se dobrovolně podílejí studenti z mnoha českých a amerických univerzit a profesionálové z různých oborů. Prostřednictvím televizních pořadů a webových stránek v angličtině propagují Českou republiku a její regiony v zahraničí. Televize přináší širokou škálu vzdělávacích programů divákům po celém světě. Oslovuje více než šest milionů domácností na kabelových televizích v USA. Díky internetovému vysílání sledují její programy desítky tisíc diváků rovněž v mnoha dalších zemích.


Zdroj: Czech-American TV

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 7.6.2024 / 7.6.2024
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém