Orientační nabídka


 

Dětský domov v Lipové u Šluknova se opět raduje z úspěchu dětí

foto
Dětský domov v Lipové u Šluknova je příspěvkovou organizací Ústeckého kraje. Do povědomí se dětský domov dostal i díky mediálně známé soutěži Česko - Slovensko má talent, kdy se malý František z dětského domova protančil až do semifinále a k následnému studiu na Taneční konzervatoři v Praze.
 

 
 

V současné době se dětský domov může opětovně pyšnit úspěšnou svěřenkyní, a to Lucií Korubovou, která se probojovala v soutěži krásy „Miss Liberecký kraj“ do první finálové desítky. Lucie, společně se svou sestrou, vyrůstá v dětském domově od 11 let. Obě sestry v roce 2017 získaly bakalářský titul na TU v Liberci a nyní Lucie pokračuje v navazujícím magisterském studiu, obor „Vychovatelství“.

V souvislosti s účastí Lucie v soutěži „Miss Liberecký kraj“ si ji všimli organizátoři hlavní soutěže krásy Česká Miss 2018, a jako jedinou z účastnic soutěže ji pozvali na hlavní casting Česká Miss 2018, kdy se opětovně probojovala do semifinále prestižní soutěže.

„Obě sestry jsou opravdu šikovné, inteligentní a navíc ctižádostivé. Lucii v našem dětském domově všichni držíme palce. Trochu se obávám toho, aby účast ve dvou časově náročných soutěží krásy, v korespondenci se studiem na vysoké škole, zvládla, ale Lucie mě ujistila, že má vše pod kontrolou, a že se bude snažit primárně věnovat studiu na vysoké škole, tak uvidíme,“ nešetřil slovy chvály ředitel dětského domova Leoš Moravec.

 

Zdroj: DD Lipová u Šľuknova

foto

footo

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 3.4.2018 / 3.4.2018
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém