Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > TAB > Aktivity

 

Discovering CENTRAL EUROPE - výroční konference 2012

 
 

 
 

Ve dnech 22. - 23.5.  2012 proběhla v Halle an der Saale (Německo) výroční konference "Discovereing CENTRAL EUROPE", programu jehož prostřednictvím je financován projekt TAB. Konference měla za úkol odhalit konkrétní výsledky mezinárodní územní spolupráce a diskutovat o strategické orientaci na další programovací období 2014 - 2020. Měla za cíl tématickou výměnu mezi projekty z jiných programů a tím podpořit odborné debaty a využít možností a potenciálu pro budoucí územní spolupráci ve střední Evropě.

Ústředním tématem prvního dne byly tématické workshopy nastavené dle jednotlivých prioritních os programu. Projekt TAB byl prezentován v rámci workshopu "Environmentální řízení rizik a změna klimatu". V každém workshopu byly jednotlivými zástupci představeny probíhající projekty, došlo k předání informací mezi projektovými partnery a pokynů k dalším činnostem vedoucím k úspěšnému pokračování projektů.

Druhý den po prezentaci hostů konference (témata mezinárodní spolupráce, kohézní politika 2014+, územní spolupráce, atd.) a následné panelové diskuzi proběhla prohlídka již realizovaných projektů podpořených programem CENTRAL EUROPE.

Konference přispěla k navázání spolupráce  mezi jednotlivými projekty a jejich zástupci, nastínila pokračování projektů v dalším programovém období a vybídla k další mezinárodní územní spolupráci.

 

 
Zodpovídá: Ing. Anna Lehká
Vytvořeno / změněno: 9.7.2012 / 9.7.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Rozvoj kraje

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Jan Kadraba

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém