Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Dnem dětí na Jimlíně provázely muchomůrky v kostýmech

 
001
Stovky dětí opět letos oslavily svůj svátek v areálu zámku Nový hrad v Jimlíně. Ani letos nebyly ochuzeny o spoustu dětských soutěží o ceny, hudební vystoupení na podiu v čele se zpěvačkou Heidi Janků a další doprovodný program. Den dětí na Jimlíně přijel oslavit i hejtman Bubeníček se svou rodinou a krajská radní Jitka Sachetová.
Tisková zpráva ze dne 3. června 2019
 

 
 

Ani velmi teplé letní počasí neodradilo návštěvníky od hojné účasti. Děti si mohly nejen zatančit a vyhrát atraktivní ceny, ale také projevit svou kreativitu při malování perníčků, zdobení polštářků nebo vytváření roztomilých zvířátek. V průběhu dne pobavil také kejklíř Ignis. A kdo se nebál, mohl navštívit zámecká sklepení, kde od května do září probíhá strašidelná výstava Dracula a ti druzí.


Den dětí na zámku Nový Hrad patří do série společenských a kulturních akcí pořádaných v prostorách krajského zámku od Velikonoc až po oslavu adventu. Letos přilákal přes 1500 návštěvníků.

2

 


001
Děti si mohly vyzkoušet hned několik aktivit.

002
I letos se o zábavný program pro děti postaraly zaměstnankyně krajského úřadu, tentokrát v kostýmech muchomůrek. Na fotografii s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem (vlevo) spolu s jeho rodinou a krajskou radní Jitkou Sachetovou (čtvrtá zprava).

1

 

1

 


Hudební vystoupení Heidi Janků.


 

005

006

 

 

 

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 3.6.2019 / 3.6.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém