Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Dnes odpoledne seminář o podnikání s podporou EU

 
a
Evropská unie, její instituce a agentury poskytují širokou podporu evropským malým a středním podnikům (MSP). Ta je dostupná v různých formách, jako jsou granty, půjčky a v některých případech záruky buď přímo nebo prostřednictvím programů řízených na vnitrostátní nebo regionální úrovni, jako jsou strukturální fondy Evropské unie.
 

 
 

Tisková zpráva ze dne 6. prosince 2012

Malé a střední podniky mohou také těžit z opatření ve formě různých programů a podpor podnikání  poskytovaných členskými státy EUa pro ně je na dnešní odpoledne připraven seminář, který  si klade za cíl představit co nabízí evropské instituce malým a středním podnikům. Obsahuje přehled stávajících programů a podpor s odkazem na jejich internetové stránky, kde lze nalézt konkrétní a podrobné informace.

Ráda bych Vás tedy tímto pozvala na tento seminář na téma  Podpora Evropské unie malým a středním podnikům při rozvoji jejich podnikání a vstupu na trhy třetích zemí“.

·         Krajský úřad Ústeckého kraje, Velká Hradební 3118/48, 400 01 Ústí nad Labem (sál č. 208), čtvrtek 6. prosince od 14:00

Po celou dobu semináře budou v předsálí sálu umístěny prezentační stánky Regionální rozvojové agentury Ústeckého kraje a Enterprise Europe Network, kteří budou připraveni k individuálním konzultacím Vašich projektových záměrů.

Každému z účastníků bude poskytnuta brožurka "Podpora Evropské unie malým a středním podnikům při rozvoji jejich podnikání a vstupu na trhy třetích zemí" a CD "Bariéry podnikání na vnitřním trhu EU aneb Jak zdolat všechny překážky". 

Více o semináři ZDE: https://www.euroskop.cz/8368/3007/sekce/akce/podpora-eu-malym-a-strednim-podnikum-pri-rozvoji-jejich-podnikani-a-vstupu-na-trhy-tretich-zemi/

Registrace na eva.bartunkova@euroskop.cz

Vstup na seminář je zdarma.

Ing. Eva Bartůňková

vedoucí Eurocentra Ústí nad Labem / regionální koordinátor informačních aktivit o Evropské unii

Velká Hradební 3118/48, (budova krajského úřadu Ústeckého kraje), 400 01 Ústí nad Labem

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 6.12.2012 / 6.12.2012 | Schváleno / Zrušeno: 6.12.2012 / 5.1.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém