Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Do konce hlasování ankety Dopravce roku Ústeckého kraje zbývá už jen 14 dní!

 
1
Hlasování veřejnosti v anketě Dopravce roku 2012, kterou vyhlásil Ústecký kraj, bude ukončeno 30. listopadu 2012. Cestujícím zbývá už jen 14 dní na to, aby vyjádřili svůj názor na veřejnou dopravu zajišťovanou krajem a ohodnotili kvalitu přepravy jednotlivých dopravců. Vyhlášení výsledků ankety Dopravce roku Ústeckého kraje proběhne 13. prosince 2012.
 

 
 

Cestující mohou hlasovat prostřednictvím elektronického hlasování na internetu (www.dopravceroku.cz) nebo zasláním anketního lístku poštou na adresu: Krajský úřad Ústecký kraj, Velká Hradební 3118/48, 40002 Ústí nad Labem. Obálka musí být viditelně označena „DOPRAVCE ROKU 2012“. Anketní lístky je možné získat na webových stránkách Ústeckého kraje, rovněž budou otištěny v krajských novinách Ústeckého kraje a magazínu Metropol.

Hlavním záměrem ankety je vybrat a ocenit dopravce s nejlepší úrovní poskytovaných služeb a zároveň získat zpětnou vazbu od cestujících k veřejné dopravě v Ústeckém kraji obecně. Způsob volby nejlepších dopravců doznal v porovnání s předchozími ročníky mírnou změnu. Zatímco v minulých letech přidělovali cestující vybraným dopravcům známku od jedné do pěti (1 – nejlepší služby, 5 – nejhorší služby), v letošním roce budou vždy v každé kategorii vybírat maximálně tři dopravce, které hodnotí nejlépe. Hodnotící kategorie zůstávají zachované - spolehlivost, pohodlí a čistota dopravních prostředků, jednání dopravní obsluhy a celkové hodnocení. O vítězi speciální kategorie „Cena poroty“ rozhodnou odborníci na dopravu a zástupci kraje. 

Do ankety jsou opět nominování všichni dopravci, kteří mají uzavřenou smlouvu o zajištění veřejné dopravy s Ústeckým krajem: ČSAD Slaný a.s., BusLine a.s., Autobusová doprava s.r.o. Podbořany, DP města Děčína, a.s., Veolia Transport Teplice s.r.o., DP měst Mostu a Litvínova, a.s., DP měst Chomutova a Jirkova a.s, Autobusy KAVKA, a. s., DP města Ústí nad Labem a.s., Autobusy Karlovy Vary a. s., České dráhy, a.s., Vogtlandbahn-GmbH.

 O partnerech ankety Dopravce roku 2012 Ústeckého kraje:

M-line a.s.

M-line a.s. je od roku 1991 předním vývojářem a dodavatelem podnikového informačního systému pro české firmy působící v oboru veřejné dopravy.

 

 

 EMTEST, a.s.

Společnost EMTEST vznikla v roce 1990 pod názvem Ladislav Heglas EMTEST, v roce 2005 se transformovala na akciovou společnost. Její základ tvoří bývalí zaměstnanci Výzkumného ústavu výpočetní techniky v Žilině. V současnosti zaměstnává více jak 190 zaměstnanců. Systémová integrace patří mezi nejdůležitější procesy, kterými se společnost  EMTEST zabývá. Naše know-how a dlouholeté zkušenosti nám umožňují, jako komplexnímu dodavateli a systémovému integrátorovi v oblasti dopravy, přinášet nejmodernější řešení, která jsou charakteristická vysokou standardizací, modulárností a spolehlivostí.

EMTEST, a.s. je zákaznicky orientovaná společnost nabízející komplexní řešení na klíč v souladu se specifickými požadavky zákazníka, profesionální služby, maximální efektivitu a rentabilitu ve všech oblastech, v nichž poskytujeme systémová řešení. Od 1. ledna 2006 je naše společnost členem mezinárodní organizace UITP sídlící  v Bruselu, Belgie.

 

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 16.11.2012 / 16.11.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém