Orientační nabídka


 

Domov se zvláštním režimem v Krásně Lípě prošel rekonstrukcí

V Domovech pro seniory Šluknov – Krásná Lípa, středisku Krásná Lípa byla ukončena rekonstrukce ubytovacího pavilonu C. Budova, jejíž kapacita je 27 osob, má nový venkovní výtah, opravenou střechu i ubytovací prostory. Rekonstrukce byla spolufinancována Ministerstvem práce a sociálních věcí a Ústeckým krajem.
Tisková zpráva ze dne 3. května 2024
01
 

 
 
Ke dvoupodlažní budově byl venkovní přístavbou vybudován osobní výtah. Spolu s výstavbou výtahu byla upravena střecha a položena nová střešní krytina. Současně také došlo k rekonstrukci ubytovacích prostor ve druhém nadzemním podlaží. Vznikly čtyři prostorné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Součástí rekonstrukce byla instalace elektrické požární signalizace v celém objektu pavilonu C. 

V prvním podlaží proběhla výměna oken, vchodových i interiérových dveří a došlo k opravě sociálních zařízení. Ve všech prostorách tohoto patra byla provedena oprava zdiva, zhotovena nová výmalba a pokládka podlahových krytin. Do celého objektu byl pořízen nový nábytek.

Projekt přístavba výtahu na pavilonu C byl spolufinancován Ministerstvem práce a sociálních věcí v rámci programu Rozvoj a obnova materiálně technické základny sociálních služeb 013 310. Další etapa rekonstrukce byla realizována prostřednictvím zřizovatele, jímž je Ústecký kraj.  

1
Opravené dvoulůžkové pokoje

 

2
V pavilonu C jsou i nové koupelny

 

3
4
Nový výtah

 

 
ZDROJ: Domovy pro seniory Šluknov - Krásná Lípa
 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 3.5.2024 / 3.5.2024
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém