Orientační nabídka


 

Domovy sociálních služeb Litvínov oslavily čtyřicet let činnosti

Slavnostní proslovy, ocenění práce současných i bývalých zaměstnanců, vystoupení malých gymnastek z Horního Jiřetína, koncert kapely klientů domovů ani krájení dortu nechybělo na oslavách čtyřiceti let poskytování sociálních služeb v Litvínově Zátiší. Organizace vznikla roku 1983 a dodnes patří k nejdůležitějším v oblasti sociální péče v Ústeckém kraji.
Tisková zpráva z 13. září 2023
1
 

 
 
Ředitel Domovů sociálních služeb Litvínov Vladimír Vopelka k výročí řekl: „Za čtyřicet let působení organizace došlo k řadě změn, které však vedly ke zkvalitnění služeb poskytovaných klientům. Jsem moc rád, že se nám daří zlepšovat jejich osobní život a pomáháme jim uplatnit se ve společnosti. Nadále budeme přicházet s novými nápady, spolupracovat s dalšími organizacemi a využívat inovativních přístupů, abychom naše služby posouvali dále.“

„Domovy sociálních služeb Litvínov patří svým záběrem v našem regionu k předním poskytovatelům sociálních služeb. Velice si vážím profesionality zaměstnanců a vedení této organizace. Moc oceňuji jejich srdečný přístup ke klientům i elán a celkové nadšení, s jakým svou práci vykonávají. Přeji jim jen to nejlepší a těším se, až se zase všichni sejdeme při dalším výročí domovů,“ popřála Petra Lafková, vedoucí odboru sociálních věcí Ústeckého kraje.    

Návštěvníci slavností akce mohli absolvovat komentovanou prohlídku domova, vizuální prezentace historie budovy, vernisáž obrazů klientů nebo si v zahradě pochutnat na dobrotách, které klienti z velké části sami připravili. 

Celá budova v Zátiší ožila veselím
Celá budova v Zátiší ožila veselím

2
Zleva Vladimír Vopelka (ředitel DSS Litvínov) Petra Lafková (vedoucí odboru sociálních věcí Ústeckého kraje) a Kamila Bláhová (starostka Litvínova)

 

Na pořádné oslavě nesmí chybět dort
Na pořádné oslavě nesmí chybět dort
 

 

  
Zodpovídá: Mgr.et Bc. Ondřej Nitsch
Vytvořeno / změněno: 13.9.2023 / 13.9.2023
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies