Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Doprava Ústeckého kraje vydala čtyři cestovatelské brožury TRIPPER

 
tripper
Hned na čtyři různé celodenní výlety s dobrodružnou hrou pro celou rodinu se můžete vydat se sérií nově vydaných brožur TRIPPER Dopravy Ústeckého kraje. Zavedou Vás do jednotlivých destinací Ústeckého kraje – do Českého středohoří, Krušných hor, Dolního Poohří a Českého Švýcarska.
 

Odkazy


 
 

Úspěch v této velké a oblíbené dobrodružné hře je tentokráte podmíněn využitím jednodenní síťové jízdenky Dopravy Ústeckého kraje (DÚK) a cestováním veřejnou dopravou. Využít můžete základní jednodenní jízdenku za 130 Kč, zlevněnou za 32 Kč nebo výhodné skupinové jednodenní síťové jízdenky DÚK, např. rodinnou pro 2 dospělé a až 4 děti za 220 Kč. Pokud se s touto jízdenkou vydáte na cestu po jedné z turistických destinací Ústeckého kraje, čeká Vás výlet plný dobrodružství, hádanek, úkolů a rébusů, jehož myšlenkou je hledání, objevování a s tím související bloudění. V případě, že úspěšně zdoláte všechny nástrahy trasy a odhalíte fantoma nebo rozluštíte šifru, čeká Vás odměna. Ve výdejním místě k příslušné trase obdržíte při uvedení správně vyluštěného hesla a předložení jednodenní síťové jízdenky DÚK absolventskou vizitku. Další odměny na Vás pak čekají v Tajné sekci na webových stránkách www.trippercz.com.

 

Cestovatelské brožurky TRIPPER Dopravy Ústeckého kraje byly vydány v celkovém nákladu 2000 ks a jsou distribuovány od slavnostního zahájení výstavy 5 let DÚK v teplickém obchodním centru Fontána od 10. července. Do vyčerpání zásob jich jen za poštovné část rozesílá eShopík na www.trippercz.com, do vyčerpání zásob můžete všechny čtyři získat i v Železničním muzeu Zubrnice, začátkem srpna ve Facebookové soutěži DÚK anebo na srpnové akci TRIPPER Go! V Duchcově. Větší množství, avšak vždy jen jeden druh mají k dispozici centra jednotlivých destinací – pro brožurku „S DÚK do Českého středohoří“ se můžete zastavit v informační kanceláři v Roudnici nad Labem, pro brožurku „S DÚK do Krušných hor“ v infocentru zámku Valdštejnů v Litvínově, brožurku „ S DÚK po Dolním Poohří“ můžete sehnat v Chrámu chmele a piva v Žatci a brožurku „ S DÚK do Českého Švýcarska“ přímo v srdci tohoto národního parku, v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě.

 
Zodpovídá: Ing. Michaela Morrice Zárybnická
Vytvořeno / změněno: 15.7.2020 / 15.7.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém