Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Doprava Ústeckého kraje


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Další zdroje

 
 • Jízdní řády
 • Poloha spoje
 • Kalkulátor jízdného
 • Výluky a uzavírky


 

Aktuálně

 • Doprava Ústeckého kraje posílila turistickou autobusovou dopravu do Českého Švýcarska
  České Švýcarsko je jedno z nejnavštěvovanějších míst v Ústeckém kraji. Každý rok sem zavítají tisíce turistů. Často kromě auta využívají také veřejnou dopravu. Autobusy tak byly v posledních letech často přeplněné. Tento problém byl vyřešen zavedením nové linky 438. Do Českého Švýcarska tedy letos jezdí místo dosavadních tří hned čtyři autobusové linky. Jak jet na výlet veřejnou dopravou, si vyzkoušel také náměstek hejtmana pro oblast dopravy Jaroslav Komínek. (30.6.2020)

 • Ve Štětí se po rekonstrukci otevře most přes řeku Labe a obnoví se běžné fungování veřejné dopravy
  Ve středu 1. července se po roce a čtvrt uzavírky opět otevře most přes řeku Labe ve Štětí na silnici III/26119. Most byl uzavřen od dubna loňského roku kvůli rekonstrukci cílené na zlepšení stavebně-technického stavu mostu, prodloužení jeho životnosti, zesílení nosné konstrukce pro přejezd těžkých vozidel společně s vlakovými soupravami na vlečce a zlepšení podmínek pro pěší a cyklisty. Oprava vyšla téměř na 212 milionů korun. (29.6.2020)

 • Opět se můžeme těšit na přeshraniční dopravu
  V pondělí 15. 6. 2020 zahajujeme provoz všech přeshraničních linek. Jedná se o čtyři vlakové a pět autobusových linek. Pojeďte na výlet s Dopravou Ústeckého kraje. (12.6.2020)
  Téma: Aktuality

 • Doprava Ústeckého kraje se rozšíří o další přeshraniční linku
  Po několika jednáních se podařilo prodloužení současné autobusové linky 588 Chomutov – Hora Sv. Šebestiána do blízkého německého města Marienberg. Prodloužení autobusové linky zajistí přímé propojení významných sídel Chomutova a Marienbergu s napojením např. na autobusovou linku do Chemnitz. Tento záměr schválilo na konci dubna Zastupitelstvo Ústeckého kraje. (12.6.2020)

 • MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ V DÚK
  V Dopravě Ústeckého kraje stále platí řada mimořádných opatření z důvodu Koronaviru: (10.6.2020)
  Téma: Aktuality

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém