Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Doprava Ústeckého kraje


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Další zdroje

 
 • Jízdní řády
 • Poloha spoje
 • Kalkulátor jízdného
 • Výluky a uzavírky


 

Aktuálně

 • Dotazník: Jak bude obnovená Švestková dráha využitelná pro Vaše cestování?
  Dotazník se zabývá preferencemi cestujících při volbě dopravního prostředku. Je zaměřen na využívání veřejné dopravy v okolí tzv. "Švestkové dráhy", kde bude od 15.prosince 2019 obnoven pravidelný provoz vlaků z Mostu do Litoměřic. Sesbírané údaje poslouží k výzkumným účelům Dopravní fakulty ČVUT v Praze. Výstupy tohoto dotazníku bude mít následně k dispozici i Ústecký kraj. Vyplňovat je možné do 14. 12. 2019. (6.12.2019)
  Téma: Aktuality

 • Od prosince se mění jízdní řády a zvýší se počet železničních dopravců
  V neděli 15. prosince začne platit nový jízdní řád pro rok 2020 na železnici i v autobusové dopravě. Nově bude dopravu na železnici zajištovat sedm dopravců. Autobusy a vlaky denně v Ústeckém kraji přepraví na sto tisíc cestujících. (27.11.2019)

 • Uzavírka silnice mezi Třebušínem a Všeradištěm
  V termínu od 4. 12. do 15. 12. 2019 dojde k úplné uzavírce silnice mezi Třebušínem a křižovatkou před Všeradištěm. Linka 623 bude vedena po objízdné trase z Chudoslavic do Těchobuzice a dále přes Vinné do Třebušína. Zpět po stejné trase. Linka nebude obsluhovat zastávky Staňkovice,mlýn; Staňkoivce,rozc., Třebušín,Všeradiště rozc.0.5 a Třebušín,pečovatelský dům. (27.11.2019)

 • Na Švestkovou dráhu se v prosinci vrací každodenní provoz [PDF, 1,3 MB]
  Na Švestkovou dráhu, vedoucí malebnou krajinou Českého středohoří, se od nových jízdních řádů vrátí každodenní železniční provoz. Od 15. prosince se cestující svezou na nově prodloužené lince U10 Litoměřice horní nádraží – Most, která z velké části povede právě po takzvané Švestkové dráze. Na lince budou jezdit vlaky AŽD a platit papírové jízdenky i bezkontaktní čipové karty Dopravy Ústeckého kraje (DÚK). Papírové jízdenky bude možné zakoupit i u průvodčích. Během prvních dní provozu budou připraveny pro cestující s jízdenkou horké nápoje zdarma a děti se mohou těšit navíc i na drobnou sladkost. (22.11.2019)
  Téma: Aktuality

 • Výluka autobusové linky 488 v Újezdečku od 28.11.2019
  Z důvodu úplné uzavírky žel.přejezdu v Řetenicích dochází k výluce autobusové linky 488 v úseku Řetenice-Kamenný Pahorek. Linka 488 neobsluhuje Újezdeček, který bude řešen v omezeném rozsahu výlukovou linkou X88. (22.11.2019)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém