Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Doprava Ústeckého kraje


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Další zdroje

 
 • Jízdní řády
 • Poloha spoje
 • Kalkulátor jízdného
 • Výluky a uzavírky


 

Aktuálně

 • Na Švestkovou dráhu se už v neděli vrací každodenní provoz
  Na takzvanou Švestkovou dráhu v Ústeckém kraji se 15. prosince 2019 vrátí každodenní železniční provoz. Společnost AŽD totiž zahájí v objednávce Ústeckého kraje linku U10 Litoměřice horní nádraží – Most. Stane se tak po dvanácti letech od doby, kdy na tehdy zastaralé a pomalé trati vlaky přestaly jezdit. (11.12.2019)

 • Novinky na železnici: V Ústeckém kraji zezelenají i některé vlaky
  S prosincovou změnou jízdních řádů se na kolejích objeví také noví železniční dopravci. U všech bude platit tarif Dopravy Ústeckého kraje, cestujícím se vyplatí jezdit na tzv. jízdenku DÚK. (10.12.2019)

 • Dotazník: Jak bude obnovená Švestková dráha využitelná pro Vaše cestování?
  Dotazník se zabývá preferencemi cestujících při volbě dopravního prostředku. Je zaměřen na využívání veřejné dopravy v okolí tzv. "Švestkové dráhy", kde bude od 15.prosince 2019 obnoven pravidelný provoz vlaků z Mostu do Litoměřic. Sesbírané údaje poslouží k výzkumným účelům Dopravní fakulty ČVUT v Praze. Výstupy tohoto dotazníku bude mít následně k dispozici i Ústecký kraj. Vyplňovat je možné do 14. 12. 2019. (6.12.2019)
  Téma: Aktuality

 • Od prosince se mění jízdní řády a zvýší se počet železničních dopravců
  V neděli 15. prosince začne platit nový jízdní řád pro rok 2020 na železnici i v autobusové dopravě. Nově bude dopravu na železnici zajištovat sedm dopravců. Autobusy a vlaky denně v Ústeckém kraji přepraví na sto tisíc cestujících. (27.11.2019)

 • Uzavírka silnice mezi Třebušínem a Všeradištěm
  V termínu od 4. 12. do 15. 12. 2019 dojde k úplné uzavírce silnice mezi Třebušínem a křižovatkou před Všeradištěm. Linka 623 bude vedena po objízdné trase z Chudoslavic do Těchobuzice a dále přes Vinné do Třebušína. Zpět po stejné trase. Linka nebude obsluhovat zastávky Staňkovice,mlýn; Staňkoivce,rozc., Třebušín,Všeradiště rozc.0.5 a Třebušín,pečovatelský dům. (27.11.2019)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém