Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Doprava


Cesta: Titulní stránka > Doprava

 

Další zdroje

 
 • Doprava Ústeckého kraje
 • BESIP
 


Aktuálně

 • Nový ústecký hejtman se setkal s vedením chomutovské správy ŘSD
  Chomutovská správa Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) bude i nadále pokračovat v tradici společných koordinačních schůzek, které se pravidelně konají s vedením Ústeckého kraje. (23.2.2021)

 • Doprava Ústeckého kraje: Z naší „zelené“ první linie
  Když se v dnešní době řekne první linie, většině lidí se vybaví lékaři, sestry, záchranáři, hasiči či policisté. Za jejich činnost jim patří obrovský dík, ale Doprava Ústeckého kraje má také svoji první linii. Jsou to řidiči, průvodčí i strojvedoucí, kteří i v době pandemie den co den nastupují do své služby lidem. A my vám tyto zaměstnance chceme představit. Jako prvního jsme vyzpovídali řidiče „zeleného“ autobusu Ondřeje Pelnáře, který za volant sedá rád a prý si dokonce splnil svůj dětský sen. No není to výhra, když svoji práci děláte rád? Seznamte se s jeho příběhem. (17.2.2021)
  Téma: Aktuality

 • Zpřísnění podmínek pro vstup do Německa - ČR bude zařazena na seznam oblastí s mimořádně nakažlivou variantou viru
  Od půlnoci ze soboty na neděli 14. února 2021 v 0:00 hodin začnou platit nová pravidla pro cestovaní z České republiky do Saska. ČR bude zařazena na seznam oblastí s mimořádně nakažlivou variantou viru. Spolková vláda a zemské vlády (zejména Bavorsko a Sasko) si stanoví v nejbližší době svá upřesňující pravidla. (13.2.2021)

 • Omezení přeshraniční dopravy do Německa
  Sousední Německo zařadilo Českou republiku mezi vysoce rizikové státy/oblasti z hlediska výskytu koronaviru. Z tohoto důvodu dojde od neděle 14. února k omezení přeshraniční autobusové i železniční dopravy. Tento zákaz se týká i tranzitu skrze Německo. Spoje budou zachovány ve vnitrostátních úsecích. (12.2.2021)
  Téma: Aktuality

 • Ohlednutí se za rokem 2020 v Dopravě Ústeckého kraje
  Rok 2020 byl pro mnohé z nás zkouškou, stejně jako pro nás v DÚK, ale i přesto se mnoho věcí povedlo. Nový Centrální dispečink ÚK, pojízdná informační kancelář nebo nové dezinfekce v autobusech. Zkrátka nebylo toho za ten rok málo. Pojďte si s námi všechny klíčové události trochu připomenout. Ať je příští rok lepší než ten letošní. My tu pro Vás budeme. Jsme vaše Doprava Ústeckého kraje. Šťastný nový rok! (31.12.2020)
  Téma: Aktuality

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém