Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Doprava


Cesta: Titulní stránka > Doprava

 

Další zdroje

 
 • Doprava Ústeckého kraje
 • BESIP
 


Aktuálně

 • Spolupráce Česka a Saska: Vysokorychlostní železnice, vodíková a autonomní doprava
  Rychlejší cestování vlakem, splavnost Labe a podepsané memorandum o sdílení dat v autonomní mobilitě a digitalizaci dopravy. Taková byla témata jednání českého ministra průmyslu a dopravy Karla Havlíčka a saského ministra hospodářství, dopravy a práce Martina Duliga v Ústí nad Labem. (22.7.2021)

 • Tour de Feminin: Omezení autobusové dopravy
  Z důvodu pořádání mezinárodního etapového cyklistického závodu "Tour de Feminin" dojde ve dnech 8. července až 11. července k omezení autobusové dopravy na linkách 401, 402, 403, 405, 407, 410, 421, 422, 432, 434, 436 a 438. (1.7.2021)
  Téma: Aktuality

 • Centrální dispečink Dopravy Ústeckého kraje vyřešil rekordní počet telefonátů
  Centrální dispečink DÚK v červnu vyřídil více než 1000 telefonátů. Za téměř rok a půl fungování dispečinku je to nejvíce dotazů či požadavků cestujících, které dispečeři během jednoho měsíce vyřešili. (1.7.2021)
  Téma: Aktuality

 • Na mobilní aplikaci DÚKapka jezdí cestující už téměř tři měsíce
  Aplikace DÚKapka slouží k nákupu jízdného pro cestující krajskou veřejnou dopravou. Jízdenka platí v integrovaných příměstských autobusech, MHD, vlacích a lodích po celém kraji. DÚKapku si od spuštění stáhlo téměř osm tisíc cestujících. (17.6.2021)
  Téma: Aktuality

 • Hejtman Schiller se zajímá o silniční infrastrukturu v regionu
  Vedení chomutovské správy Ředitelství silnic a dálnic ČR v čele s ředitelem Martinem Vidimským se sešlo s hejtmanem Ústeckého kraje Janem Schillerem, aby ho informovalo o stavu přípravy a realizace staveb na silnicích a dálnicích. (7.6.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém