Orientační nabídka


 

DOPRAVCE ROKU: O hlasování je vyšší zájem než vloni

Lodo Dopravce roku 2009
Vyhlášení výsledků ankety Dopravce roku Ústeckého kraje 2009 se připravuje na čtvrtek 12. listopadu, uskuteční se v Ústí nad Labem. Ocenění Dopravce roku získá ta dopravní společnost, jejíž hodnocení v očích veřejnosti bude nejlepší. Letos poprvé mohou cestující vyjádřit svůj názor i na drážní dopravu a porovnat ji tak s autobusovou.
 

 
 

Tisková zpráva ze dne 15. října 2009  

Do konce hlasování ankety Dopravce roku Ústeckého kraje zbývá už jen 14 dní!

Hlasování veřejnosti v anketě Dopravce roku, kterou vyhlásil Ústecký kraj, bude ukončeno 30. října. Cestujícím zbývá už jen 14 dní na to, aby vyjádřili svůj názor na veřejnou dopravu zajišťovanou krajem a ohodnotili kvalitu přepravy jednotlivých dopravců. Do dnešního dne hlasovalo téměř 600 cestujících prostřednictvím internetu a poštou. Nejčastějším způsobem, jak lidé hlasují, zůstává online vyplnění dotazníku na internetových stránkách http://dopravceroku.kr-ustecky.cz/.

 

Do ukončení hlasování zbývají ještě dva týdny a již teď evidujeme téměř 600 hlasů od cestujících. Podle mých odhadů jsme již v těchto dnech po započtení dalších hlasovacích lístků vhozených do boxů u jednotlivých dopravců, na nádražích ČD nebo v informačních střediscích vybraných měst výrazně překročili hranici 700 hlasů z loňského roku,“ uvedla Jana Vaňhová, hejtmanka Ústeckého kraje. „Jsem ráda, že si anketa získala u cestujících oblibu, někteří se dokonce nespokojili pouze se známkováním dopravců a posílají nám i připomínky a podněty. Každý z příspěvků od cestujících je pro nás důležitý. Naším cílem je, aby cestující dostávali za své peníze kvalitní služby, které odpovídají jejich požadavkům,“ dodala Jana Vaňhová.

 

Vyhlášení výsledků ankety Dopravce roku Ústeckého kraje se připravuje na  čtvrtek 12. listopadu, uskuteční se v Ústí nad Labem. Ocenění Dopravce roku získá ta dopravní společnost, jejíž hodnocení v očích veřejnosti bude nejlepší. Cestující mohou posuzovat kvalitu dopravců i ve vedlejších kategoriích: spolehlivost, pohodlí a čistota dopravních prostředků a jednání dopravní obsluhy. Vedle hlasování veřejnosti probíhá také hodnocení nezávislé poroty, která rozhodne o vítězi zvláštní „ceny poroty“. Letos poprvé mohou cestující vyjádřit svůj názor na drážní dopravu a porovnat ji tak s autobusovou.

Připravilo odd. tiskových informací Odboru kancelář hejtmanky,

Krajský úřad Ústeckého kraje,

Velká Hradební 48, Ústí nad Labem,

Tel. 475 657 742, 475 657 726,

www.kr-ustecky.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 15.10.2009 / 15.10.2009
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém