Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Dopravce roku: Za první týden hlasovalo přes internet 250 cestujících

 
AD Podbořany
Během prvního týdne hlasovalo v anketě Dopravce roku 2012 Ústeckého kraje již 250 cestujících prostřednictvím aplikace na www.dopravceroku.cz. Na podatelnu krajského úřadu (Krajský úřad Ústecký kraj, Velká Hradební 3118/48, 40002 Ústí nad Labem) začaly rovněž přicházet i vyplněné hlasovací lístky v papírové podobě. Zájem cestujících o hlasování podporuje i možnost vyhrát jeden ze tří moderních tabletů. Cestující mohou vybírat nejlepšího dopravce až do 30. listopadu 2012.
 

 
 

Hlavním záměrem ankety je vybrat a ocenit dopravce s nejlepší úrovní poskytovaných služeb a zároveň získat zpětnou vazbu od cestujících k veřejné dopravě v Ústeckém kraji obecně. Způsob volby nejlepších dopravců doznal v porovnání s předchozími ročníky mírnou změnu. Zatímco v minulých letech přidělovali cestující vybraným dopravcům známku od jedné do pěti, v letošním roce budou vždy v každé kategorii vybírat maximálně tři dopravce, které hodnotí nejlépe. Hodnotící kategorie zůstávají zachované - spolehlivost, pohodlí a čistota dopravních prostředků, jednání dopravní obsluhy a celkové hodnocení. O vítězi speciální kategorie „Cena poroty“ rozhodnou odborníci na dopravu a zástupci kraje. 

Cestující mohou hlasovat od 22. října 2012 prostřednictvím elektronického hlasování na internetu (www.dopravceroku.cz) nebo zasláním anketního lístku poštou na adresu: Krajský úřad Ústecký kraj, Velká Hradební 3118/48, 40002 Ústí nad Labem. Obálka musí být viditelně označena „DOPRAVCE ROKU 2012“. Anketní lístky je možné získat na webových stránkách Ústeckého kraje, rovněž budou otištěny v krajských novinách Ústeckého kraje a magazínu Metropol.

Do ankety jsou opět nominování všichni dopravci, kteří mají uzavřenou smlouvu o zajištění veřejné dopravy s Ústeckým krajem: ČSAD Slaný a.s., BusLine a.s., Autobusová doprava s.r.o. Podbořany, DP města Děčína, a.s., Veolia Transport Teplice s.r.o., DP měst Mostu a Litvínova, a.s., DP měst Chomutova a Jirkova a.s, Autobusy KAVKA, a. s., DP města Ústí nad Labem a.s., Autobusy Karlovy Vary a. s., České dráhy, a.s., Vogtlandbahn-GmbH.

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 30.10.2012 / 30.10.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém