Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci:


Cesta: Titulní stránka > Dopravce roku 2014

 

Další zdroje

 
  • Dopravce roku 2014


Již posedmé vyhlašuje Ústecký kraj anketu Dopravce roku, v níž vy, tedy cestující veřejnost, vyberete dopravní společnost, která získá na další rok tento prestižní titul. Za šest let se ukázalo, že občany našeho regionu soutěž, respektive anketa, oslovila. Rok co rok jich hlasuje více, a tak se Dopravce roku stává téměř objektivním pohledem tisíců lidí na veřejné dopravní služby.


I letos zařadili pořadatelé do ankety dvanáct dopravců – deset autobusových a dva železniční. Jsou to všechno firmy a společnosti, které vás, občany, vozí po kraji nebo jen v místě vašeho bydliště do práce, za sportem a zábavou, do školy, k lékaři a také za poznáváním našeho kraje. Samozřejmě, že anketa bude mít jednoho takříkajíc velkého, hlavního výherce, ale budou vyhlášeni nejlepší dopravci i v dílčích kategoriích. Vlastně ke všemu se vyplněním anketního lístku můžete vyjádřit – k jednání dopravní obsluhy, k pohodlí autobusů a k jejich čistotě a samozřejmě ke spolehlivosti dopravy. Zajímavým srovnáním bude rovněž hlas odborné poroty – i ta vybere nejlepšího dopravce a my budeme moct srovnávat.


Letošní rok je navíc posledním soutěžním „kláním“ stávající sestavy dopravců, kterým končí 8letý kontrakt s Ústeckým krajem.


Vážení občané, hlasovat v anketě Dopravce roku 2014 Ústeckého kraje můžete až do 15. listopadu, a to zasláním hlasovacích lístků, které zveřejníme v našich krajských novinách nebo v okresních mutacích Deníku i v měsíčníku Metropol, na adresu krajského úřadu a také jejich vhozením do hlasovacích uren v informačních kancelářích dopravců. A protože žijeme v době moderní, můžete vyplnit anketní lístek pár kliknutími na jeho elektronickém ztvárnění na našem krajském webu. Výsledky vyhlásíme na začátku prosince.


 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém