Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Dotace a granty


Cesta: Titulní stránka > Dotace a granty

 


Aktuálně

 • Na kraji se uskutečnilo online jednání s Evropskou komisí
  Na Krajském úřadu Ústeckého kraje se ve středu 14. července konalo online jednání se zástupci Evropské komise, Ministerstva životního prostředí a Ministerstva pro místní rozvoj. Ústecký kraj zastupovala radní pro oblast strategie, přípravy a realizace projektů Iva Dvořáková. Zástupcům Evropské komise byl poprvé představen Plán transformace Ústeckého kraje a strategické projekty doporučené Regionální stálou konferencí Ústeckého kraje k financování z Operačního fondu Spravedlivá transformace. (16.7.2021)

 • Závěrečná zpráva - Program podpory rozvoje zemědělství a venkovských oblastí Ústeckého kraje na období let 2014 až 2020
  Kontaktní osoba: Ing. Dominika Petráková, tel.: 475 657 426, email: petrakova.d@kr-ustecky.cz (15.7.2021)
 • Závěrečná zpráva - Program pro rozvoj eko-agro oblastí v Ústeckém kraji na období let 2017 až 2020
  Kontaktní osoba: Ing. Michaela Sattlerová, tel.: 475 657 268, email: sattlerova.m@kr-ustecky.cz (15.7.2021)
 • Podpora komunitního života na venkově Ústeckého kraje v roce 2021
  Zastupitelé Ústeckého kraje schválili vyhlášení dotačního programu Podpora komunitního života na venkově pro rok 2021. Místní akční skupiny Ústeckého kraje tak budou moci realizovat projekty podporující pozitivní myšlení, rozvíjející volnočasové aktivity a činnosti vedoucí k celkovému posílení komunity občanů v území Ústeckého kraje. (14.7.2021)

 • Ústecký kraj jednal se zástupci Českomoravské záruční a rozvojové banky o budoucí spolupráci
  V rámci přípravy Ústeckého kraje na čerpání finančních prostředků z mechanismů pro spravedlivou transformaci proběhlo dne 13. července 2021 pracovní jednání se zástupci Českomoravské záruční a rozvojové banky, a. s. Ústecký kraj zastupovali na jednání radní pro oblast strategie, přípravy a realizace projektů Iva Dvořáková a radní pro oblast financí Jan Růžička. Jednání se zúčastnili i pracovníci krajského úřadu. (14.7.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém