Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje > DÚKmobil - mobilní informační kancelář > DÚKmobil - mobilní informační kancelář

 

DÚKmobil - mobilní informační kancelář

 
DÚKmobil je mobilní informační kancelář Dopravy Ústeckého kraje (DÚK). Jedná se o speciálně upravenou dodávku rozdělenou na tři prostory s informační a prodejní kanceláří a technickým zázemím přímo v interiéru vozu. DÚKmobil je určen k rozšíření informování o integrovaném dopravním systému DÚK občanů tam, kde není možné získat informace v informačních kancelářích po celém Ústeckém kraji. V současné době se cestující mohou informovat buď pomocí internetu, což zejména pro starší generaci často znamená obtíže, nebo pomocí letáčků v dopravních prostředcích (ty jsou však všeobecné s platností na jeden rok), sociálních sítích nebo pracovníky informačních kancelářích. DÚKmobil, jehož cílem je zaměřit se na skupiny obyvatel z menších měst a obcí a tím jim umožnit přístup k informacím o veřejné dopravě v Ústeckém kraji.

Odkazy


 
 

DÚKmobil

Mimo jiné má obsluha DÚKmobilu k dispozici internetové připojení, počítač a tiskárnu pro vyhledání a vytištění spojení. Samozřejmostí je pak multimediální systém, na kterém budou probíhat aktuální informace z Dopravy Ústeckého kraje. V plánu je DÚKmobil dovybavit plnohodnotným o dbavovacím systémem k prodeji všech typů jízdenek DÚK. 

mapa

Jakmile bude situace ohledně Covid-19 příznivější, bude DÚKmobil navštěvovat dle naplánovaného rozvrhu města a vesnice po celém Ústeckém kraji. Pracovník DÚKmobilu Vám rád poskytne dopravní informace, na místě budou k dispozici dopravní letáčky, mapy a do budoucna se plánuje i prodej jízdních dokladů. Těšíme se na Vás, Váš Tým DÚK. 

 

DÚKmobil


Kontext

Umístění: Menu > 2014 - Mapa stránek > Doprava Ústeckého kraje > DÚKmobil - mobilní informační kancelář > DÚKmobil - mobilní informační kancelář

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém