Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Dvojí umístění pro Ústecký kraj v celostátním kole soutěže Zlatý erb 2020

 
logo
V celostátním kole soutěže Zlatý erb 2020 o nejlepší webové stránky v kategoriích „nejlepší webová stránka města“, „nejlepší webová stránka obce“ a „nejlepší elektronická služba a projekt Smart City“ se mezi oceněnými objevily také Povrly a Bílina.
Tisková zpráva ze dne 26. listopadu 2020
 

 
 

Slavnostní předání ocenění, kterého se zúčastnil také předseda Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil, proběhlo v úterý 24. listopadu 2020 on-line v rámci mezinárodní konference ISSS, zaměřené na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti. Úspěch zaznamenala obec Povrly, která obsadila třetí příčku v kategorii webové stránky obcí, i město Bílina, které se se svým Portálem občana umístilo na druhém místě v kategorii elektronická služba a Smart City.

„Gratuluji všem oceněným městům a obcím. Jsem obzvlášť hrdý na dva zástupce z Ústeckého kraje, kteří se v rámci celostátního kola umístili mezi nejlepšími v celé České republice. Je dobře, že mají takto kvalitní weby nebo on-line služby. V současné moderní době je více než žádoucí, aby se lidé na webových stránkách dobře orientovali,“ sdělil hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

Soutěže se v letošním roce zúčastnily města a obce z celé České republiky, a to ze všech 14 krajů. Celkově se do ní zapojilo 403 webových stránek a projektů měst a obcí včetně elektronických služeb a turistických prezentací. Kompletní výsledky celostátního kola jsou k dispozici na webových stránkách soutěže Zlatý erb (https://www.zlatyerb.cz/html/vysledky/2020/celostatni/porotci/final2b784.html). 

VÍTĚZOVÉ CELOSTÁTNÍHO KOLA

Kategorie webové stránky měst

  1. MČ Praha 12
  2. Valašské Klobouky
  3. Tábor

Kategorie webové stránky obcí

  1. Zádvěřice – Raková
  2. MČ Praha – Dubeč
  3. Povrly

Kategorie elektronická služba a Smart City

  1. Praha: Open-source Datová platforma hlavního města Prahy – Golemio
  2. Bílina: Portál občana
  3. Dvůr Králové nad Labem: Mapový portál GIS

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 26.11.2020 / 26.11.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém