Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > aa

 

Festival Lípa Musica 2017 zve na zvučná jména

 
Lípa musica 2017
Šestnáctý ročník Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica nabídne návštěvníkům opět porci kvalitní hudby a nevšedních zážitků. Festival se uskuteční na několika místech Ústeckého a Libereckého kraje a také v Drážďanech či v Žitavě a okolí.
Tisková zpráva ze dne 7. srpna 2017
 

 
 

Tento tříměsíční festival, který je pro své renomé zařazen do programu Rodinného stříbra, začne v pátek 11. srpna od 21 hodin prologem v podání houslisty Jiřího Vodičky na zřícenině hradu Oybin na německé straně Lužických hor. Samotný zahajovací koncert amerického loutnisty Joela Frederiksena odstartuje v pátek 15. září v bazilice Všech svatých v České Lípě dlouhou pouť skrze hudební žánry. Ta skončí v sobotu 11. listopadu závěrečným vystoupení operního zpěváka Adama Plachetky a pražských komorních sólistů v libereckém divadle F. X. Šaldy.

Na návštěvníky tak letos čeká opět to nejlepší z české a zahraniční scény. „Je před námi krásný hudební podzim a celkem třiadvacet velmi pestrých hudebních večerů,“ uvedl Martin Prokeš, ředitel Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Vstupenky zájemci seženou ve festivalové kanceláři v České Lípě či online na webu www.lipamusica.cz.

01
Houslista Jiří Vodička zahraje 11. srpna na zřícenině hradu Oybin. Vstupné je 400 korun.

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 7.8.2017 / 7.8.2017 | Zveřejnit od: 7.8.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém