Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Firmy z Ústeckého kraje mohou požádat o dotaci na inovace. Od kraje dostanou až 199 000 Kč

 
01
Na inovaci vyvinutou ve spolupráci s výzkumníky mohou od pondělí 21. ledna žádat firmy z regionu v programu Inovační vouchery Ústeckého kraje. Podniky i podnikatelé budou moci pro rok 2019 získat až 199 000 Kč na inovaci svých produktů, služeb i pracovních procesů.
Tisková zpráva z 1. února 2019
 

 
 

Na dotace v programu Inovační vouchery Ústeckého kraje 2019 by letos mělo dosáhnout více firem než loni. Krajské zastupitelstvo schválilo celkovou alokaci 2 miliony korun a k nim přibude ještě přebytek z uplynulého ročníku. Stejně jako loni získají firmy z Ústeckého kraje na inovaci vyvinutou ve spolupráci s výzkumnou organizací až 199 000 korun, maximálně však 70 % celkových způsobilých nákladů.

Žádosti do programu mohou podávat firmy se sídlem či pobočkou v Ústeckém kraji od 21. ledna do 28. února, a to elektronicky přes web Inovačního centra Ústeckého kraje (www.icuk.cz) anebo web Ústeckého kraje. Vytištěnou žádost musí rovněž dodat v termínu přes podatelnu Krajského úřadu Ústeckého kraje.

Inovační vouchery Ústeckého kraje se v roce 2019 vyhlašují již popáté.

 

Inovační centrum Ústeckého kraje, z.s., (ICUK) přispívá k pozitivní proměně regionu a vyšší konkurenceschopnosti podporou inovací a podnikavosti. Provozuje vlastní podnikatelský inkubátor a sdílenou kancelář pro začínající firmy, kterým pomáhá v akceleraci podnikání. Věnuje se také podpoře inovací a propojování firem s výzkumnými organizacemi, administruje mimo jiné dotační titul Inovační vouchery Ústeckého kraje.

Zdroj:              Ondřej Klein, ICUK

1

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 1.2.2019 / 1.2.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém