Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

 

Fórum pomůže podnikatelům, ale i studentům při rozhodování kam po škole

 
Logo OHK
Ústecký hotel Vladimír hostí ve čtvrtek 27. dubna 2017 od 10 do 16 hodin prezentační fórum „Společně na trhu práce“. Akce je pod hlavičkou Okresní hospodářské komory Ústí nad Labem. Partnerem akce, která je určena pro širokou veřejnost, žáky ZŠ a studenty SŠ, je Ústecký kraj.
Tisková zpráva ze dne 25. dubna 2017
 

 
 

K dispozici bude návštěvníkům plný sál vystavovatelů, informační stánky obchodních společností (členů OHK UL), informační stánky středních škol z okresu Ústí nad Labem, informační stánek Okresní hospodářské komory Ústí n. L. či praktické ukázky profesí a soutěže.

 

Hlavním cílem akce je představit příchozím, jak a s čím může Hospodářská komora pomoci podnikatelům, jaké firmy jsou jejími členy a co nabízejí, jaké učební obory nabízí střední školy na Ústecku a neposlední řadě jak spolupracují školy a zaměstnavatelé či jaké jsou v krajském městě konkrétní pracovní příležitosti.

 

Mezi vystavovateli bude například Krajská zdravotní, a. s., Glencore Agriculture Czech, s. r. o., Člověk v tísni, Jacer, palivový kombinát, Úřad práce s pobočkou v Ústí a mnoho dalších.

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 25.4.2017 / 25.4.2017 | Zveřejnit od: 25.4.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém