Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Zdravotnictví

 

Gerontologické dny Severozápad 2014

 
znak
V Městském domě kultury v Sokolově byl dnes zahájen devátý ročník odborného kongresu Gerontologické dny Severozápad, který od svého začátku pravidelně putuje po severozápadních Čechách.
 

 
 

Program letošních Gerontologických dnů, které jsou pořádány pod záštitou Stanislava Rybáka, 1. náměstka hejtmana Ústeckého kraje, je tematicky zaměřený na tzv. křehkého pacienta – péči o něj a komunikaci s ním. Kongres během uplynulých let získal pověst skutečně odborné události, kde se lidé z praxe dozvídají zajímavé informace a současně si mohou navzájem vyměnit své poznatky a načerpané zkušenosti.

Ústecký kraj, jako dlouholetého podporovatele a spolupořadatele Gerontologických dnů, zastupuje na letošním kongresu pan Pavel Csonka, předseda Výboru pro zdravotnictví a sociální věcí Zastupitelstva Ústeckého kraje, který při svém uvítání hostů připomněl pozitivní ohlasy mezi odbornou veřejností na každoroční pořádání Gerontologických dnů. Důkazem je fakt, že si celá řada renovovaných odborníků a kapacit ve svém oboru udělala čas a vystoupí dnes na kongresu se svou přednáškou.

„Myslím, že řada informací, které zde při odborných prezentacích zazní, bude moci většina z hostů kongresu následně použít ve své každodenní praxi. A právě v tom spatřuji velký přínos takovýchto odborných setkání, že je zde možnost výměny praktických zkušeností mezi jejich účastníky“, konstatoval na závěr svého uvítání Pavel Csonka. 

Pripravil: OZ

1c
Kongres zahájil Pavel Csonka, předseda Výboru pro zdravotnictví a sociální věci ZÚK

2g
Pohled do jednacího sálu

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 10.4.2014 / 10.4.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Zdravotnictví

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Petr Severa

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém