Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hejtman Bubeníček navštívil v Průmyslové zóně Triangle závod na výrobu pneumatik

 
Nexen Tire
Jihokorejská společnost Nexen Tire Europe, s. r. o., vyrábějící pneumatiky se od svého vstupu do Průmyslové zóny Triangle na Žatecku letos v létě rychle zabydlela. Ještě před koncem roku do společnosti zavítal na pracovní setkání hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.
Tisková zpráva ze dne 19. prosince 2019
 

 
 

Zde se setkal s prezidentem Nexen Tire Europe Eung Young Leem a výkonným ředitelem Chelo Soo Kimem. Hejtman si prohlédl celý závod včetně plně automatizované výroby. Představena mu byla také historie společnosti a sortiment.

Společnost Nexen Tire Europe spustila zkušební provoz na průmyslové zóně Triangle letos v dubnu. Koncem srpna závod slavnostně otevřela a nyní zaměstnává přes 900 lidí. Nexen navázal spolupráci se základními, středními i vyššími odbornými školami. V červnu tohoto roku podepsal dohodu o spolupráci. Školy si v rámci ní mohou vybavit s přispěním firmy pracovní dílny nebo relaxační koutky.

V příštím roce chystá světový výrobce pneumatik založení nadačního fondu na ochranu životního prostředí. Podpoří záměry, které se uskuteční v okruhu 40 km od města Žatec.

01
Hejtman Oldřich Bubeníček si prohlédl závod

09

 

  

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 19.12.2019 / 19.12.2019 | Zveřejnit od: 19.12.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém