Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hejtman Bubeníček převzal čestnou medaili obce Křešice

 
1
Jako ocenění přístupu Ústeckého kraje, účinné a rychlé pomoci, ale také osobního zájmu a účasti převzal hejtman Oldřich Bubeníček čestnou medaili obce Křešice z rukou starosty Václava Kovaříka. Stejné poděkování včetně medaile obdržel také ředitel krajského úřadu Milan Zemaník jako poděkování za činnost celého úřadu.
Tisková zpráva ze dne 20. října 2014
 

 
 

V obci Křešice se uskutečnil vzpomínkový den, v rámci kterého si občané připomněli ničivou sílu loňské povodně, ale také úsilí a statečnost všech záchranářů a obrovský kus práce, kterou už se podařilo mnohé škody napravit. Proto se celá akce konala v již opravené budově vyplavené základní školy a byla spojena s prohlídkou míst v obci.

„Poděkování a vzpomínka patří zejména hasičům a vojákům, kteří zasahovali v tom nejhorším přímo na místě. Stejně tak ale musíme ocenit přístup Ústeckého kraje, který nám výrazně pomohl finančně jak při vyřizování prvotních nákladů, tak následně dotacemi,“ vysvětlil starosta Kovařík, kterého doprovázel zastupitel František Maixner.

V přátelském rozhovoru s hejtmanem probrali také uplynulé volební období a situaci v obci po komunálních volbách. Hejtman popřál starostovi úspěch a vyjádřil přání setkat se např. při prohlídce budovy obecního úřadu, který prochází rekonstrukcí díky dotaci od Ústeckého kraje.

1

2


3


4


 

 


 

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 20.10.2014 / 20.10.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém