Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hejtman k prodeji litoměřické nemocnice: Náš zájem trvá, pokud se město rozhodne provoz předat

 
001
Se starostou města Litoměřic Ladislavem Chlupáčem a ředitelem litoměřické nemocnice Radkem Lončákem se sešel hejtman Oldřich Bubeníček a náměstek hejtmana pro zdravotnictví Stanislav Rybák. Stejně jako s petičním výborem v minulém týdnu i nyní se hovořilo o záměru prodeje litoměřické nemocnice. Vedení města a nemocnice představilo hejtmanovi hospodaření zdravotnického zařízení, financování ze strany města a také podrobněji vysvětlili záměr rady k prodeji stoprocentního podílu akcií i další plány města s provozem nemocnice.
Tisková zpráva ze dne 20. května 2019
 

 
 

„​Jsem rád, že jsem mohl vyslechnout obě strany. S panem starostou a panem ředitelem jsme se shodli na tom, že je zájem zachovat i do budoucna provoz nemocnice ve stávajícím rozsahu. Znovu jsem deklaroval zájem Ústeckého kraje převzít litoměřickou nemocnici prostřednictvím Krajské zdravotní, pokud by se město rozhodlo ji dále neprovozovat,“ upřesnil hejtman Oldřich Bubeníček.

001
Starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč (vlevo) a ředitel nemocnice Radek Lončák.

002
Jednání se za Ústecký kraj kromě hejtmana zúčastnil také jeho náměstek pro zdravotnictví Stanislav Rybák (vpravo) a vedoucí odboru zdravotnictví Petr Severa.

 


 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 20.5.2019 / 20.5.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém