Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média > Tiskové informace

 

Hejtman na mosteckém veletrhu vysokých škol připomněl nutnost podpory studentů v kraji

 
001
V Mostě se představují vysoké a vyšší odborné školy. Na veletrhu Sokrates, který právě probíhá v mosteckém divadle, středoškolákům, zaměstnancům i nezaměstnaným s výběrem vhodného studijního oboru. Budoucí vysokoškoláky a studenty vyšších odborných škol přivítal na osmém ročníku veletrhu i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který akci udělil záštitu. Na veletrh se můžete podívat ještě dnes.
Tisková zpráva ze dne 26. listopadu 2014
 

 
 

Přihlášeno je celkem jedenáct škol nejen z Ústeckého kraje. Veletrh je každoročně pořádán Okresní hospodářskou komorou v Mostě, Severní energetickou, a. s. a  Krajskou pobočkou Úřadu práce v Ústí nad Labem. „Ústecký kraj se snaží podporovat vysokoškoláky v jejich studiu už například stipendii. Velmi nám záleží n atom, aby se počet vysokoškoláků v regionu zvyšoval, aby za prací neodcházeli jinam, ale měli dobré zázemí pro budoucnost v prostředí, kde studovali a žijí,“ uvedl hejtman Oldřich Bubeníček.

01
Slavnostní zahájení.
Na snímku zleva vidíte ředitele krajské pobočky Úřadu práce v Ústí nad Labem Radima Gabriela, hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a předsedu mostecké okresní hospodářské komise Rudolfa Junga.

02

03

04

05


 

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 26.11.2014 / 26.11.2014 | Účinnost od-do: 26.11.2014-26.12.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém