Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hejtman Oldřich Bubeníček: Přeji všem úspěšný rok 2015

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
Hejtman O. Bubeníček
Dámy a pánové, milí občané Ústeckého kraje, vážení přátelé, konec každého roku běží vždycky rychleji než jiná období. A bylo tomu tak i před letošními Vánocemi, během svátků a ani poslední dny roku 2014 už nezpomalí svůj úprk. Vše krásné, pohodové a radostné má na tomto světě přiděleno „z dosud vědecky neobjasněných důvodů“ kratší čas a uplyne rychleji, než jiné události. Važme si proto svátků, rodinné pohody a běhu života vůbec.
 

 
 

Dovolte mi, abych Vám všem na samém sklonku roku 2014 poděkoval za všechno, co jste pro náš kraj a společný domov vykonali. Vážím si toho a stejně tak i všichni další politici Ústeckého kraje.  

Rok 2014 byl znovu naplněn událostmi, ke kterým se ve vzpomínkách vrátíme (to když byly dobré) nebo na ně ve shonu posledních dnů rádi zapomeneme (na ty špatné).  Poněvadž těch zpráv, akcí, událostí a dějů bylo více z kategorie pozitivních, budou i naše vzpomínky na letošek většinou dobré.

Přeji Vám všem, vážení občané, aby i rok 2015 byl pro Vás, Vaše blízké a přátele dobrým rokem. Za pár dnů oslavíme Nový rok a spolu s ním bude všech 365 dnů ve znamení jednoho výročí – patnácti let, které uplynou v závěru roku 2015 od vzniků krajů České republiky. Žijeme společně v Ústeckém kraji a tak Vám všem přeji hodně zdraví, spokojenosti, pohody, úspěchů, nápadů a prospěšných aktivit ve všech lidských činnostech.

A štěstí v celém roce 2015!

Oldřich Bubeníček, hejtman Ústeckého kraje

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 29.12.2014 / 29.12.2014 | Zveřejnit od-do: 29.12.2014-28.1.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém