Orientační nabídka


 

Hejtman podepsal darovací smlouvu na pět milionů pro Stát Izrael

Podpisem darovací smlouvy na pět milionů korun stvrdil hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller finanční pomoc hrazenou z Fondu pro mimořádné události na úhradu nákladů spojených s obnovou důležité infrastruktury v Izraeli poté, co musel tento stát loni v říjnu čelit útokům ze strany palestinské teroristické organizace Hamás.
Tisková zpráva ze dne 29. ledna 2024
Podpis darovací smlouvy Izrael
 

 
 
Z celkové částky bude většina použita na nákup obrněného sanitního vozu a zbylé finanční prostředky budou využity výhradně na obnovu poničených vesnic, zejména pak kibucu Be´eri na jihu země. „Ústecký kraj je dlouholetý přítel Izraele, a proto jej chceme podpořit," uvedl hejtman Jan Schiller při podpisu darovací smlouvy. Tu na druhé straně podepsal Pavel Frydl, výkonný ředitel spolku Keren Kayemeth Le Israel – Jewish National Fund Česko a Slovensko, z. s.

Účelem tohoto spolku je pomoc při ochraně a udržitelném rozvoji životního prostředí na území Státu Izrael, jako zejména kultivace půdy, zalesňování, péče o lesy, odsolování půdy a další projekty směřující ke zlepšení životních podmínek.

Pavel Frydl, výkonný ředitel spolku Keren Kayemeth Le Israel – Jewish National Fund Česko a Slovensko, z. s., podepsal darovací smlouvu na částku pět milionů korun.
Pavel Frydl, výkonný ředitel spolku Keren Kayemeth Le Israel – Jewish National Fund Česko a Slovensko, z. s., podepsal darovací smlouvu na částku pět milionů korun

Za Ústecký kraj smlouvu podepsal hejtman Jan Schiller
Za Ústecký kraj smlouvu podepsal hejtman Jan Schiller

 

 

  
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 29.1.2024 / 29.1.2024 | Zveřejnit od: 29.1.2024
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém