Orientační nabídka


 

Hejtman podpoří leteckou přehlídku Memorial Air Show v Roudnici

rr
Hejtman Oldřich Bubeníček ve středu 21. prosince přijal vedení města Roudnice nad Labem v čele s jeho starostou Vladimírem Urbanem. Předmětem jednání bylo bilancování spolupráce města Roudnice a kraje v roce 2016 a zejména plány v roce 2017, kdy bude Roudnice oslavovat 850 let od první písemné zmínky o městě.
 

 
 

Důležitou události pro město bylo otevření nové výjezdové stanice Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje a obnovení provozu gynekologicko-porodnického oddělení roudnické nemocnice, na jehož modernizaci se rovněž kraj podílel.

V příštím roce se roudničtí těší na dlouho plánovanou další etapu obchvatu města. „Za významnou akci, která se v příštím roce odehraje v Roudnici, považuji 14. ročník velkolepé letecké přehlídky Memorial Air Show, která je zařazena do programu prestižních akcí Rodinné stříbro Ústeckého kraje,“ uvedl při jednání hejtman Oldřich Bubeníček. Starosta Roudnice připomněl projekt olympijského centra vodních sportů Labe aréna a přípravu na integraci autobusové dopravy. Hejtman přislíbil jednání se starosty svazku obcí Podřipsko o problémech, které Roudnicko tíží.

Jednání se účastnili i místostarostové Roudnice nad Labem Jiří Řezníček a František Padělek.

rr
Zleva starosta Roudnice nad Labem Vladimír Urban, místostarostové Jiří Řezníček a František Padělek a hejtman Oldřich Bubeníček

rr

rr

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 21.12.2016 / 21.12.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém