Orientační nabídka


 

Hejtman předává kufříky plné angličtiny pro základní školy Ústeckého kraje

hra
Díky finanční podpoře Ústeckého kraje a společnosti Severní energetická a. s. byl realizován projekt English Grammar Game. Cílem tohoto projektu je vytvoření pozitivního vztahu malých školáků k výuce anglického jazyka a rozvoji jejich slovní zásoby. Do každé z 281 základních škol v Ústeckém kraji budou distribuovány dva díly třetí řady dřevěných kufříků obrázkového domina od firmy Daddy Toys, s.r.o. První a druhou řadu anglického domina obdržely všechny základní školy od Ústeckého kraje již v r. 2007.
Tisková zpráva ze dne 8. 1. 2015
 

 
 

Společnost Severní energetická a.s. se na projektu podílí částkou převyšující 800 tisíc korun. „Jsme rádi, že jsme se mohli stát partnery tohoto významného projektu, který reaguje na stále větší požadavky znalosti cizích jazyků,“ vyjádřila se manažerka komunikace a mluvčí skupiny Severní energetická Gabriela Sáričková Benešová.

Tato inovativní učební pomůcka se uplatní především na prvním stupni základních škol. Obrázkové domino obsahuje 96 hracích kamenů a má posloužit jako atraktivní doplněk při výuce, kdy se žáci nejen pobaví, ale i něco naučí. Domino se díky své variabilitě dokáže přizpůsobit potřebám učitele.

„Věříme, že tento projekt přispěje nejen ke zpříjemnění, ale hlavně ke zkvalitnění výuky anglického jazyka na základních školách,“ říká hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Primátor Mostu Jan Paparega obdržel při příležitosti dnešního setkání s hejtmanem Ústeckého kraje obrázková domina pro 11 mosteckých základních škol. Na ostatní základní školy v kraji budou domina distribuována Kanceláří hejtmana.   

 

hra

 

hra
Hejtman Oldřich Bubeníček při jednání s primátorem Mostu Janem Paparegou (vlevo)

hra

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 8.1.2015 / 8.1.2015 | Účinnost od-do: 8.1.2015-8.2.2015
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém