Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hejtman přivítal zástupce Ředitelství silnic a dálnic

 
ŘSD
Na hejtmanství přijeli zástupci Ředitelství silnic a dálnic, aby informovali hejtmana Oldřicha Bubeníčka o pokračujících stavbách na silnicích I. třídy a dalších novinkách v oblasti dopravní infrastruktury na území našeho regionu.
Tisková zpráva ze dne 25. května 2020
 

 
 

Předmětem schůzky, které se za ŘSD zúčastnili ředitel společnosti Radek Mátl, ředitel Správy Chomutov Martin Vidimský a ředitel úseku výstavby Radek Kůrka, bylo podání a projednání aktuálních informací například o postupu přípravy stavby bílinského tunelu na silnici I/13.


Hejtman byl seznámen také o dalším postupu přípravy a realizace nedokončených úseků této páteřní silnice I/13 (u Třebušic a Děčína), o postupu přípravy a realizace jednotlivých úseků dálnice D7 (zkapacitnění obchvatu u Loun, Postoloprt, Panenského Týnce a Chlumčan), o postupu přípravy obchvatu a přemostění u Žiželic, o postupu přípravy dalších prioritních staveb na silnicích I. třídy na území kraje, včetně odstranění některých bodových závad (sesuvy na I/13 apod.), či problematika opěrné zdi v obci Ludvíkovice.


Za Ústecký kraj a krajský úřad se jednání účastnili kromě hejtmana také náměstek pro dopravu a silniční hospodářství Jaroslav Komínek a Jindřich Franěk, vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství. Jednání byla přítomna i starostka Bíliny Zuzana Schwarz Bařtipánová.

01

             Zástupci Ředitelství silnic a dálnic (na levé straně) u hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 25.5.2020 / 25.5.2020 | Zveřejnit od: 25.5.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém