Orientační nabídka


 

Hejtman Schiller přijal pozvání na přátelské setkání se zástupci vietnamské komunity v Ústeckém kraji

hejtman
Svaz Vietnamců v Ústeckém kraji, zájmové sdružení osob reprezentující vietnamskou komunitu žijící v regionu Ústeckého kraje, pozval hejtmana Jana Schillera na přátelské setkání a společný oběd do Teplic. Hejtman využil tohoto setkání k seznámení se se strukturou svazu, jeho činností, vzájemnému představení a seznámil se s kulturními akcemi, které v našem regionu vietnamská komunita pravidelně pořádá.
Tisková zpráva ze dne 23. července 2021
 

 
 

„Oceňuji aktivity, které Svaz Vietnamců v našem regionu zajišťuje. Vietnamská komunita je ryzím příkladem toho, jak se může naprosto bezproblémově začlenit národnostní menšina do naší společnosti. Jsou plnohodnotnými občany regionu a posilují jeho budoucí rozvoj – vzdělaností u svých dětí, rozvojem podnikatelského prostředí i sounáležitostí s Ústeckým krajem jako takovým. Stal se pro ně druhým domovem, což dokázali i společnou sbírkou a předanými dary pro Krajskou zdravotní v době nouzového stavu při šíření epidemie covid-19,“ uvedl k setkání hejtman Schiller.

Svaz Vietnamců ÚK
Hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller (modrý oblek) a Karolína Žákovská, předsedkyně výboru pro národnostní menšiny, se setkali v Teplicích se zástupci Svazu Vietnamců a vietnamské komunity žijící v Ústeckém kraji

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 23.7.2021 / 23.7.2021
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém