Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hejtman Schiller se sešel se zástupci Asociace soukromého zemědělství ČR

 
ASZ ČR
Na krajském úřadě se uskutečnilo setkání hejtmana Jana Schillera se zástupci Asociace soukromého zemědělství České republiky (ASZ ČR), na kterém se řešila možná spolupráce kraje a soukromých zemědělců v regionu zastoupených touto asociací. Jednání se za Ústecký kraj zúčastnili také Michal Kučera, radní pro oblast regionálního rozvoje, zemědělství a rozvoje venkova a Zdeněk Plecitý, předseda výboru pro zemědělství a venkov.
Tisková zpráva ze dne 31. května 2021
 

 
 

Dobrovolná stavovská a profesní organizace soukromých zemědělců zastupuje přes 7500 subjektů žijících a podnikajících na venkově a má za cíl obhajobu svobodného podnikání, podporu nezávislého venkova, rozvoje rodinného hospodaření a produkci kvalitních a ekologicky šetrně vyrobených potravin. V Ústeckém kraji působí dvě regionální asociace – v Lounech a v Litoměřicích.

„Jsem přesvědčený, že případná spolupráce se soukromými zemědělci, kteří se orientují na zpracování produkce a prodej ze dvora nebo v regionu, může pro kraj znamenat také propagaci konkrétních lokalit a přínos pro turistický ruch v těchto místech,“ uvedl předseda Asociace soukromého zemědělství ČR Jaroslav Šebek.

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 31.5.2021 / 31.5.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém